پچ ۱.۴ بازی Kingdom Come Deliverance شامل بهینه‌سازی‌های بیشتری خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

استودیو «وارهرس»، هم‌اکنون به‎روزرسان ۱.۳ بازی Kingdom Come Deliverance را فعلا برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه کرده است. اما، سازنده باز هم سخت مشغول رفع مشکلات بازی بوده و قرار است در پچ ۱.۴ مشکلات جدی‌تری را حل کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، «دانیل وارا»، کارگردان خلاق بازی از طریق توئیتر اعلام کرد که هدف آن‌ها به‌دنبال بهبود عملکرد بازی از طریق به‌روزرسانی‌های آینده است. وقتی درمورد این‌که آیا پچ ۱.۴ تاثیری روی عملکرد کنسول‌ها تاثیر خواهد داشت یا خیر سوال شد؛ «وارا» در جواب توضیح داد که ممکن است باشد، اما تاثیر آن نسبت به رایانه‌های شخصی کمتر حس خواهد شد. علاوه بر این، تیم سازنده در حال رفع یک سری اشتباهات صورت گرفته در سطح تنظیمات Ultra است.

هم‌چنین، وارا اعلام کرد که در حال انجام تغییراتی هستند تا بتوانند پشتیبانی از چند پردازنده را نیز به بازی اضافه کنند. این مورد بر روی کنسول‌ها بدون مشکل است. در پایان لازم به ذکر است، بازی Kingdom Come: Deliverance هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. پچ ۱.۳ برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و نسخه کنسولی آن نیز در مرحله تاییدیه به سر برده و به‌زودی برای آن‌ها نیز منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: