بازی The Blackout Club برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازی The Blackout Club عنوانی در سبک ترس به همراه عناصر همکاری مشارکتی (کو-آپ) بوده که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی شد. تاریخ انتشار مشخص شده برای این عنوان، نیمه اول سال ۲۰۱۹ است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Question Games مسئول توسعه بازی The Blackout Club است که اعضای آن پیش‌تر روی عناوینی بزرگی چون مجموعه «بایوشاک» (BioShoc)، «رسوا شده» (Dishonored)، «پری» (Prey) و South Park: The Stick of Truth کار کرده‌اند. این عنوان، توسط موتور «آنریل انجین ۴» توسعه داده می‌شود.

داستان بازی The Blackout Club درمورد بچه‌هایی است که سعی می‌کنند تا توطئه‌ای که در شهر به‌وجود آمده را به کمک هم‌دیگر کشف و برملا کنند. جالب توجه است، ماموریت‌های بازی از عناصر روتینی نظیر اهداف متغیر، لوت کردن، مواجهه با دشمنان و غیره تشکیل خواهد شد. شخصیت‌ها بازی نیز قابلیت شخصی‌سازی و تجهیزات مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال، استفاده از پهباد یا تله‌های قابل حمل برای مقابله با دشمنان و جمع‌آوری شواهد موردنیاز در این بازی بسیار کاربرد دارد. هنگامی که یک ماموریت کامل می‌شود، بازیکنان به مخفی‌گاه خود بازگشته و در آن‌جا می‌توانند سطح خود را بالا برده و توانایی‌های جدید بدست آورند.

در نهایت لازم به ذکر است، بازی The Blackout Club در نیمه اول سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: