به‌روزرسان ۱.۳ بازی Kingdom Come Deliverance بهبودهای زیادی را به همراه خواهد داشت

توسط سهیل حسینی در ۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

به‌روزرسات ۱.۳ بازی Kingdom Come Deliverance پیشرفت‌های زیادی را در بازی حاصل می‌کند. بنا به گفته استودیو «وارهرس»، مجموعه‌ای بهبودها برای حل مشکل ذخیره‌سازی و مینی‌ گیم‌ها ارائه کرده‌اند که موجب ثبات بیشتر در بازی می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر هیچ تاریخ مشخص و جزئیات تغییرات کامل این به‌روزرسان برای پچ ۱.۳ وجود ندارد. اما، شرکت وارهرس گفت در این نسخه قرار است بسیاری از ایرادات مربوط به برخی ماموریت‌ها را حل کند. طبق گفته استودیو، تمرکز اصلی آن‌ها روی رفع اشکالاتی است که بازیکنان آن‌ها را گزارش کرده و تمام این موارد را در سریع‌ترین زمان ممکن حل خواهند کرد.

در این قسمت، بخشی از تغییراتی که احتمالا در پچ ۱.۳ بازی Kingdom Come Deliverance صورت می‌گیرد به شرح زیر است:

  • حل مشکلات مربوط به ذخیره کردن و خروج از بازی
  • بهبود در کنترل مینی‌ گیم‌ها و بهبود آن بر روی کنترلرها
  • رفع اشکالات بسیاری مربوط به ماموریت‌های بازی

بازی Kingdom Come Deliverance هفته گذشته منتشر شد، ولی مشکلات بسیار زیاد آن تجربه کاربران را با مشکل مواجه کرده است. هم‌چنین، استودیو سازنده راجب ارائه پچ‌ها و مشکلات آن نیز صحبت‌هایی ارائه داد که با هم می‌بینیم:

هنگامی که کار پچ را به اتمام می‌رسانیم، نمی‌توانیم همان لحظه آن را آپلود کرده و برای شما در دسترس قرار دهیم، زیرا مرحله‌ای وجود دارد که ما در آن پچ را اعتبارسنجی می‌کنیم تا از صحت پایداری آن در نسخه اصلی مطمئن شویم. این فرآیند، زمان زیادی را برای پلتفرم‌های مختلف می‌گیرد و به همین دلیل است که پچ‌ها در روزهای مختلف منتشر می‌شوند. بنا بر همین، اگر در مرحله بررسی، هر یک از این بخش‌ها مشکل داشته باشد، نیاز به اصلاح دارد و به همین منظور نمی‌توان بالافاصله آن را در اختیار کاربران قرار داد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Kingdom Come Deliverance در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: