بازی Kingdom Come: Deliverance از قفل دنوو استفاده نمی‌کند

توسط سهیل حسینی در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو «وارهاوس» قرار است بر خلاف رویه دیگر شرکت‌ها، بازی Kingdom Come: Deliverance بدون قفل دنوو، سیزن پس و یا حتی سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای عرضه کند. این عنوان، مبتنی بر مبارزات تن به تن، اکشن و در یک محیط واقعی به جای فانتزی قرار دارد. هم‌چنین، این بازی ثابت می‌کند عناوینی که تمرکزشان روی بخش تک‌نفره هست نیز هنوز زنده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کاربران در شبکه اجتماعی سوالات و البته درخواست‌هایی را از سازنده داشتند، که یکی از آن‌ها پیرامون قفل دنوو بوده و سازنده در جواب اشاره داشت بازی Kingdom Come: Deliverance از این قفل استفاده نخواهد کرد. نکته دیگری که استودیو «وارهاوس» به آن اشاره کرده، در حالی که امروزه بیشتر سازندگان از بسته الحاقی برای کامل کردن بازی خود استفاده می‌کنند. اما، این شرکت ظاهرا هم‌چین برنامه‌ای نخواهد داشت و بر اساس تاییدیه که در توئیتر منتشر کردند، هیچ برنامهای برای انتشار سیزن پس نیز ندارند.

آخرین خبر هم مربوط به سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای است؛ یکی از طرفداران سوال کرد آیا این شرکت برای بازی Kingdom Come: Deliverance چنین برنامه‌ای دارد؟ که سازنده در جواب گفت خیر، سیستم درون‌برنامه‌ای در برنامه ما نیست. در پایان لازم به ذکر است، این بازی در تاریخ سه شنبه، ۲۴ بهمن عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: