جزییاتی از به‌روز رسانی جدید بازی Call of Duty WWII منتشر شد

توسط علیرضا عباسی در ۳ دی ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۷

بازی Call of Duty WWII پس از موفقیت‌های خوب‌اش توانست دوباره توجه طرفداران را به این سری جلب کند و شکست نسخه قبلی این فرنچایز را جبران کند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

چندی پیش نیز خبری مبنی بر فروش یک میلیارد نسخه‌ای این بازی منتشر شد که درعین خود عالی به نظر می‌رسد. حال شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که COD WWII اولین بسته الحاقی رایگان خود یعنی Resistance را آخر ژانویه دریافت خواهد کرد. این به‌روز رسان، سه نقشه جدید برای بخش چندنفره بازی فراهم خواهد آور؛ گرچه هم‌اکنون تصویر یا اسکرین‌شاتی از این سه نقشه موجود نیست.

شرکت اکتیویژن اطلاعات خلاصه‌ای را از این سه نقشه را اعلام کرد:

نقشه Anthropoid

این مکان در کشور پرتغال واقع است و عملیات معروف Operation Anthropoid در این مکان به وقوع پیوست. این نقشه شامل یک کوچه در مرکز آن است که توسط رودی تقسیم شده و همچنین مکان‌هایی برای تک‌تیر اندازها نیز در نظر گرفته شده است.

نقشه Occupation

این نقشه در واقع بازسازی نقشه چندنفره عنوان کلاسیک Call Of Duty:Modern Warfare 3 است که بازیکنان در آن در دل کوچه و بازارهای شهر پاریس که فضایی جنگ جهانی را دارد به مبارزه می‌پردازند. این نقشه به دلیل وجود خیابان‌های طولانی پر است از مکان‌هایی مخصوص تک‌تیر اندازها و به دلیل وجود خانه‌ها و مغازه‌های تو در تو، تله گذاشتن برای بازیکنان دیگر در آن کار راحتی است.

نقشه Valkyrie

این منطقه در جنگل‌های Masurian واقع شده است و یک سری از عملیات‌های مهم نازی‌ها و هیتلر در آن صورت گرفته است.
این نقشه اندازه متوسطی دارد که گیم‌پلی متمرکز بر یک کوچه‌ی مرکزی است و صدالبته بسیار خطرناک، برج‌هایی هم مخصوص تک‌تیر اندازان در این نقشه درنظر گرفته شده است.

قابل ذکر است که بسته به‌روز رسان Resistance مرحله جدیدی را در بخش War Mode ایجاد می‌کند و نام آن Operation Intercept هست. این مرحله ما را به نجات سربازانی می‌برد که با قطاری در حال منتقل‌شدن هستند. در واقع روند کار ساده است؛ نگه داشتن قطار و نجات سربازان. هرچند به معنی آسان بودن این مرحله نیست.

هم چنین برای طرفداران قسمت co-op بخش جدیدی در Nazi Zombies Saga وجود دارد که نام آن The Darkest Shore است و درواقع ادامه‌ای برای بخش زامبی در حالت تک‌نفره بازی است.

اگر تاکنون به تجربه‌ی این بازی نپرداخته‌اید به شما پیشنهاد می‌کنم حتما به سراغش بروید چرا که ‌می‌تواند خاطرات بسیار خوب نسخه‌های اولیه را برای شما زنده کند. عنوان Call Of Duty WWII هم‌اکنون روی سه پلتفرم PlayStation 4، Xbox One و PC در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: