Resident Evil : Revelations, resident evil 4, Resident Evil 5, پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت کپکام (Capcom), کنسول Xbox 360, کنسول Xbox One

تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Revelations برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان مشخص شد

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۲۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

امروز، شرکت «کپکام» اعلام کرد که بازی Resident Evil: Revelations برای دو پلتفرم نسل فعلی پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود. تاریخ انتشار بازی پنج شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده که این تاریخ، مربوط به منطقه آمریکای شمالی بود و هم‌چنین برای منطقه اروپا (تا این لحظه) تاریخ انتشاری در نظر گرفته نشده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید، بازی Resident Evil: Revelations یک عنوان در سبک ترس و بقاء است که ابتدا راه خود را برای پلتفرم ۳DS شرکت نیننتدو در سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و سپس برای پلی استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، وی‌یو و رایانه‌های شخصی منتشر شد. داستان این بازی، بین وقایع «رزیدنت اویل ۴» (Resident Evil 4) و «رزیدنت اویل ۵» (Resident Evil 5) اتفاق می‌افتد و پس از آن، «کریس ردفیلد» و «جیل ولنتاین» شخصیت‌های اصلی بازی، در تلاش هستند تا جلوی یک سازمان بیوتروریستی را بگیرند.

انتشار مجدد بازی بر روی پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان همراه با تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده‌ی آن و وضوح تصویر ۱۰۸۰ همراه است، هم‌چنین در این نسخه جزئیات محیط بازی بیشتر و حرکات موجودات بازی تصحیح شده است.

در ادامه، می‌توانید خلاصه‌ای از داستان بازی را مشاهده کنید:

در پی مفقود شدن کریس ردفیلد در طی یک ماموریت، سازمان BSAA، جیل ولنتاین را برای جستجو و نجات کریس به منطقه اعزام می‌کند. در ادامه، او (جیل) به محل هدفش که یک کشتی شناور در وسط اقیانوس می‌رسد. جیل، باید راه خود را از طریق راه‌روهای پیچیده و تو در تو که پر از تله‌های خطرناک و موجودات وحشتناک است باز کرده و متوجه وقوع یک توطئه تروریستی وحشتناک می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Resident Evil: Revelations برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان با قیمت ۲۰ دلار در زمان عرضه به فروش می‌رسد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: