احتمال عرضه‌ی عناوین بیشتری از کنسول وی یو برای نینتندو سوئیچ وجود دارد

توسط سورنا رضایی در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

با توجه به آخرین آمار شرکت نینتندو، تاکنون تنها ۱۳.۵۶میلیون واحد از کنسول وی یو به فروش رسیده است که در مقایسه با فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول وی یک ناامیدی بزرگ محسوب می‌شود. در چنین شرایطی، کنسول نینتندو سوئیچ آغاز بسیار قدرتمندی داشته تا ارزش سهام شرکت نینتندو از سونی بیشتر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر اجرایی شرکت نینتندو، آقای «رجی فیلز ایمی» (Reggie Fils-Aime)، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت Waypoint درباره‌ی احتمال عرضه‌ی عناوین بیشتری از کنسول وی یو برای نینتندو سوئیچ صحبت کرد. پیش از این، دو بازی Mario Kart 8 Deluxe و Pokken Tournament Deluxe که انحصاری کنسول وی یو بوده‌اند، با محتویات بیشتری برای جدیدترین کنسول نینتندو عرضه شدند. آقای ایجی در این باره گفت:

پس از اینکه نسخه‌ی اصلی برخی بازی‌ها را دریافت کردیم، متوجه شدیم برخی از محتویات هرگز در دسترس مصرف کنندگان قرار نگرفته‌اند که این اتفاق فرصت بسیار خوبی را در اختیار ما قرار داده است. از سوی دیگر، یکی از مسائلی درباره‌ی آن بحث کردیم، موضوع محتویات جدید برای بازی‌ها بود تا بدین طریق حس تازگی در بازی‌ها ایجاد شود. در نتیجه، کاربر دلیلی برای خرید بازی پیدا می‌کند.

فکر می‌کنم مثال این حرف بازی Pokken Tournament Deluxe باشد. با اضافه کردن مبارزان بیشتر، کاربر دلیلی برای خرید بازی داشت. همین مسئله برای بازی Mario Kart 8 Deluxe نیز صدق می‌کند. در این بازی، این کار را با اضافه کردن مدهای خواسته شده انجام دادیم. بنابراین فکر می‌کنم این رویه را امسال نیز ادامه می‌دهیم. امسال می‌توانیم این رویه را با عناوینی که روی کنسول وی یو به فروش زیادی دست نیافتند، ادامه دهیم. در چنین شرایطی، سوالی که مطرح می‌شود این است که مصرف کننده را چگونه به خرید این دسته از بازی‌ها متقاعد کنیم؟

همان‌طور که مطالعه کردید، آقای ایمی نام هیچ عنوانی را اعلام نکردند اما یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های عرضه‌ی دوباره عنوان Super Smash Bros است که روی کنسول وی یو به فروشی معادل ۵.۲ میلیون نسخه دست یافت. احتمالاً در هنگام عرضه‌ی دوباره شاهد شخصیت‌ها و ویژگی‌های بیشتری خواهیم بود تا بدین ترتیب مصرف کننده دلیلی قانع کننده برای خرید بازی داشته باشد.

مسئله‌‌ای که باعث می‌شود تا بازی Super Smash Bros را یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های عرضه‌ی دوباره بدانیم، مصاحبه‌ی آقای ایمی در ماه مارس است. او در مصاحبه‌ی خود گفته بود که تمامی فرانچایزهای محبوب شرکت نینتندو از جمله Smash Bros. برای کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد که موضوع اصلی این اتفاق، زمان آن است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: