Amanita Design, Machinarium, پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت والو (Valve), فروشگاه استیم (Steam)

نسخه بهبودیافته بازی Machinarium هم‌اکنون در دسترس است

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۴ تیر ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

بازی Machinarium عنوانی بود در سبک اشاره و کلیک که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده بود. حال، توسعه‌دهنده این بازی، یعنی «آمانتیا دزاین» درمورد اضافه شدن ویژگی جدید این بازی سخن گفت، و اشاره کرد، چون این بازی قبلا با Adobe Flash توسعه داده شده و دارای محدودیت‌هایی در وضوح تصویر بالا داشت، نسخه کامل‌تر آن را با نام Definitive Version بر روی استیم منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ادامه صحبت‌های سازنده را پیرامون این موضوع، مشاهده میکیند:

ما دوباره بازی Machinarium را برنامه‌نویسی کردیم، و حالا بازی تحت DirectX به جای فلش توسعه داده شده، که در سال‌های اخیر بسیار قدیمی جلوه می‌کرد. بنابراین، شما در نهایت می‌توانید بازی Machinarium را با وضوع تصویر بالا تجربه کرده و از آن لذت ببرید. هم‌چنین در این نسخه از گیم‌پدها هم پشتیبانی و با حالت Big Picture بر روی استیم کاملا سازگار شده است.

نسخه به‌رزو شده بازی Machinarium هم‌چنین دارای ۱۲ اِچیومِنت، قرار گرفتن فایل‌های ذخیره بر روی فضای ابری استیم و لیدربرد است. از دیگر موارد جدید، پشتیبانی از ۱۴ زبان مختلف و احتمال اضافه شدن کارت‌های این بازی در تابستان نیز ذکر شد.

بروزرسانی به نسخه Definitive برای کسانی که این بازی را در اکانت خود دارند، کاملا رایگان است. بازی Machinarium هم‌اکنون با قیمت ۲.۵ دلار بر روی شبکه استیم قرار دارد که شامل تخفیفات حراج تابستانه استیم نیز هست و می‌توانید تا ۱۴ تیر ماه آن را با قیمت کمتری خریداری کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: