تماشا کنید: بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب در بازی‌ها – قسمت سوم

توسط پارسا پژوهنده در ۱۷ دی ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

وب‌سایت پی‌سی‌گیمر در مقاله‌ای بیست‌وهفت عدد از بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب سلاح در بازی‌های مختلف را جمع‌آوری کرده که ما به دلیل سنگین بودن حجم گیف این انیمیشن‌ها برای شما، این مقاله را به چهار قسمت هفتگی تقسیم کردیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

انیمیشن‌های مربوط به سلاح‌ در بازی‌های شوتر خصوصاً در شوترهای اول شخص، بسیار مهم است؛ اگر سازندگان بتوانند به خوبی حس گرفتن سلاح را در بازی قرار دهند، باعث شخصیت دادن به سلاح می‌شود و بازیکن، وزن و حسِ گرفتن سلاح را هنگام بازی احساس خواهد کرد. همچنین انیمیشن تعویض خشاب یکی از قسمت‌های مهم بازی‌های شوتر است که می‌تواند باعث عشق و بحث طرفداران درباره‌ی یک سلاح خاص شود. در این لیست که پی‌سی‌گیمر منتشر کرده، بیست‌وهفت عدد از بهترین انیمیشن‌های تعویض سلاح که در بازی‌های مختلف وجود دارند را بر اساس ترتیب الفبایی اسم بازی‌ها قرار داده شده است. در ادامه می‌توانید سری سوم این فایل‌های حرکتی زیبا را مشاهده کنید:

فارکرای ۴ – سلاح M-700

این سلاح که در نسخه‌ی سوم سری فارکرای نیز حضور داشت، یک اسنایپر ساده اما قابل اطمینان است که بازیکنانی که مخفی‌کاری را در این بازی جدی می‌گیرند احتمالا از این سلاح استفاده می‌کنند. تعویض خشاب این سلاح  که شخصیت اصلی سلاح را به سمت چپ مانیتور منتقل کرده، خشاب را تعویض کرده و به سمت راست صفحه برمی‌گرداند نیز بسیار جالب طراحی شده است.


نیمه جان: نیروهای متقابل – سلاح Spore Launcher

این سلاح بیولوژیکی قدرتمند که شپرد برای تعویض خشابش مجبور است هاگ‌هایی را به درون دهان یک موجود وارد کند، بسیار دیدنی است و از آن می‌توان به عنوان یکی از جذاب‌ترین سلاح‌های بازی یاد کرد.


طبقه کشتار ۲ – سلاح Dual 1858 Revolvers

سازندگان این بازی شهرت زیادی به خاطر انیمیشن‌های تعویض خشاب جذاب در بازی Red Orchestra داشتند و دوباره در بازی طبقه کشتار ۲ نیز این هنرمندی خود را به نمایش گذاشتند. انیمیشن‌های تعویض خشاب این بازی توسط تکنولوژی موشن کپچر ضبط شده‌اند.


مکس پین ۲

اگر در هنگام «بولت تایم» تعداد نفرات زیادی را پشت سر هم بکشید، مکس در یک حرکت چرخش دوربین قرار می‌گیرد و با جاخالی از تعدادی گلوله خشاب خود را نیز تعویض می‌کند. تماشای این حرکت سینمایی که خودبخود انجام می‌شود در این بازی ویدیویی بسیار جذاب است.


مکس پین ۳

استودیوی راکستار در این بازی به خوبی توانست روان بودن تیراندازی و گیمپلی بازی را با انیمیشن‌های بسیار جذاب برای تعویض خشاب مکس به نمایش بگذارد. مخصوصا اگر یک سلاح کوچک و یک سلاح سنگین دیگر در دست‌تان داشتید، می‌دیدید که او سلاح سنگین را زیر بغل خود نگه می‌دارد تا خشاب سلاح سبک را تعویض کند که این حرکت واقعا منظره‌ای دیدنی را پدید می‌آورد.


مترو: آخرین امید – سلاح Shambler

طراحی ناپایدار سلاح‌های موجود در عنوان مترو به خودی خود بسیار دیدنی است؛ اما شاتگان شمبلر که مدل تعویض خشاب یک هفت‌تیر را دارد یکی از بهترین تعویض خشاب‌های این بازی است.


اورواچ – سلاح Torbjörn’s Rivet Gun

علاقه‌ی شدید بلیزارد به جلا و عالی بودن را می‌توانید در انیمیشن تعویض خشاب تک تک شخصیت‌های بازی مشاهده کنید. بیشتر انیمیشن‌های تعویض خشاب این بازی لیاقت بودن در لیست را دارند اما بهترینِ آن‌ها را می‌توان به سلاح توربیارن دانست که آهن گداز را درون سلاح خود خالی می‌کند.


قسمت سوم این نوشته را در اینجا به دلیل سنگین نشدن حجم فایل‌های انیمیشن و راحتی شما عزیزان به پایان می‌رسانیم و هفته‌ی دیگر، هفت انیمیشن برتر دیگر را منتشر خواهیم کرد. شما می‌توانید قسمت قبلی نوشته را از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: بهترین انیمیشن‌های تعویض خشاب در بازی‌ها – قسمت سوم”

  1. caner 2 گفت:

    تشکرز از آقای پژوهنده :۲۴:

    ۱ ۰