فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 صحنه‌های پایانی زیادی خواهد داشت | دنیای بازی - dbazi.com

فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 صحنه‌های پایانی زیادی خواهد داشت

توسط سهیل نصیری در ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

James Gunn، کارگردان فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 اعلام کرد که این فیلم کمتر از پنج صحنه‌ی پایانی نخواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کامل نگاه‌کردن فیلم‌های سینمایی «مارول» (Marvel) تقریباً تبدیل به عادت شده است و باید در پایان فیلم و در میان و بعد از به‌نمایش درآمدن اسامی بازیگران و عوامل باید شاهد ادامه‌ای از داستان و یا پیش‌نمایشی از فیلم بعدی داشته باشیم. حال James Gunn قصد دارد تا ما را بیشتر از این‌ها پای فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 نگه دارد. او در حساب توییتری خودش رسماً تایید کرد که این فیلم کمتر از پنج صحنه‌ی پایانی نخواهد داشت. وی جزییات دیگری را فاش نکرد.

هم‌چنین در خبر دیگری، James Gunn تایید کرد که با قسمت سوم فیلم در سری Guardians Of The Galaxy بازخواهد گشت. وی گفت:

بله، من با نویسندگی و کارگردانی Guardians Of The Galaxy Vol. ۳ بازخواهم گشت. اتفاقاً در هالیوود ساخت یک سه‌گانه بسیار معمول است و من نمی‌خواستم تا این سری فیلم را از داستن قسمت سوم محروم کنم.

او ادامه داد:

من شخصیت‌هایی که فیلم Guardians Of The Galaxy را بسیار دوست می‌دارم و احساس می‌کنم که ماجراجویی آن‌ها تازه شروع شده است و مدتی طول خواهد کشید تا تجربه کسب کنند و خود را بهتر بشناسند. مانند قسمت‌های قبلی فیلم، دوست دارم تا قسمت سوم نیز فراتر از انتظارها ظاهر شود.

فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 در تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه اکران خواهد شد. لازم‌به‌ذکر است که تل‌تیل نیز اولین قسمت از بازیِ این عنوان را منتشر کرده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: