تماشا کنید: تریلر جدید «ماشین‌ها ۳»

توسط مسعود محمودپور در ۲۲ دی ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

دقیقا همان‌طور که وعده داده شده بود، امشب تریلری از انیمیشن «پیکسار» (Pixar)، «ماشین‌ها ۳» (Cars 3) منتشر شد. در این تریلر بیش‌تر به صحنه‌های اکشن پرداخته شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هفته‌ی گذشته «جکسون استورم» و «کروز رامیرز» به عنوان دو شخصیت جدید ماشین‌های ۳ معرفی شدند.

اولین تیزر این انیمیشن ، تصادف بسیار شدید «مک کویین» (McQueen) را نمایش می‌دهد. ماشین به هوا پرتاب می‌شود و دوباره به زمین می‌خورد و تکه‌هایی از ماشین به جهت‌های مختلف پرتاب می‌شوند. در این هنگام گفته می‌شود: « از این لحظه به بعد، همه چیز تغییر خواهد کرد.»

موضوع فیلم از این قرار است که که مک کویین پس از این تصادف وحشتناک چگونه به بازسازی خود می‌پردازد. در توضیحات این تریلر آمده است:

در کنار نسل جدیدی از ماشین‌های پرسرعت، ناگهان مک کویین افسانه‌ای کنترل خود را از دست می‌دهد و از ورزشی که عاشق آن است، به بیرون پرت می‌شود. او برای اینکه از این وضعیت خارج شود باید از یک تعمیرکار جوان به نام کروز رامیرز کمک بگیرد. در این مسیر شاهد چرخش‌های غیر منتظره‌ای خواهیم بود. ۹۵# می‌خواهد ثابت کند که کارش تمام نشده است و این موضوع در «رقابت‌های قهرمانی پیستون» (Piston Cup Racing)، مشخص خواهد شد.

ماشین‌ها ۳ که توسط «برایان فی» (Brian Fee)، کارگردان «ماشین ها ۲» و «موش سر‌آشپز» (Ratatouille)، ساخته می‌شود، بیست و شش خرداد روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

می‌توانید اولین تریلر ماشین‌های ۳ را در دنیای بازی تماشا کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/VSslG/vt/frame[/aparat]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: