کمپانی THQ Nordic به عرضه‌ی فیزیکی بازی Alan Wake 2 علاقه‌مند است

کمپانی THQ Nordic به عرضه‌ی فیزیکی بازی Alan Wake 2 علاقه‌مند است

توسط بهنام گودرزی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۲۰:۱۹

اخیرا مجموعه‌ی THQ Nordic به دنبال عقد قرارداد با استودیو Remedy برای عرضه‌ی فیزیکی بازی Alan Wake 2 بوده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Remedy با اعلام تصمیم خود مبنی بر عرضه‌ی بازی Alan Wake 2 تنها به صورت دیجیتالی هواداران را شگفت‌زده کرد، آن‌ها اظهار داشتند که این کار قیمت بازی‌ AAA آن‌ها را زیر ۷۰ دلار نگه خواهد داشت اما طرفداران راضی نیستند و حتی یک شرکت برای عرضه‌ی فیزیکی پیش‌قدم شده است.

شرکت THQ Nordic در توییتر اعلام آمادگی کرده است و با این دلایل که «هنوز تعداد زیادی هستند که نسخه‌ی فیزیکی را خریداری می کنند» و «بازی اول از روز عرضه نیز به صورت فیزیکی منتشر شد و انتشار آن برعهده‌ی ما بود» دوست دارد که همچنان در نشر فیزیکی بازی دوم نیز حضور داشته باشد.

در Reddit بحث‌های مختلفی حول این موضوع شکل گرفته است، عده‌ای حذف آلن ویک ۱ از فروشگاه‌های دیجیتالی به دلیل مسائل مربوط به لایسنس را از عیب‌های انتشار دیجیتالی مطلق دانستند و عده‌ای دیگر به دلیل تمایل به ساخت کلکسیون از بازی اول و دوم، دوست دارند که بازی فیزیکی هم عرضه بشود. البته این موضوع ممکن است به افزایش قیمت نسخه‌های فیزیکی بینجامد که طرفداران نشر فیزیکی تمایل به پرداخت مبلغ اضافی خواهند داشت.

در نهایت، تاکنون پاسخی به این تمایل کمپانی THQ Nordic از سوی استودیو Remedy داده نشده است، اما بعید نیست که در تصمیم خود برای عرضه‌ی فیزیکی بازی Alan Wake 2 تجدید نظر کنند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: