بازی رومیزی Metal Gear Solid بالاخره عرضه خواهد شد

بازی رومیزی Metal Gear Solid بالاخره عرضه خواهد شد

توسط بهنام گودرزی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۷:۲۸

پس از لغو پروژه‌ی بازی رومیزی Metal Gear Solid توسط کمپانی IDW Games، اکنون کمپانی CMON در نظر دارد تا آن را عرضه کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اعلام خبر جذاب عرضه‌ی ریمیک Metal Gear Solid 3 توسط شرکت Konami، اکنون مجموعه‌ی CMON پروژه‌ی بازی رومیزی Metal Gear Solid را به جریان انداخته است و البته هنوز خبری از تاریخ و نحوه‌ی عرضه منتشر نشده است، اما گمانه‌زنی‌ها حاکی از قیمت ۱۰۰ دلاری این بازی هستند.

این بازی رومیزی قرار است روایتی پیچیده را در خود داشته باشد و تا حداکثر چهار نفر می‌توانند به تجربه‌‌‌ی آن بپردازند. کاراکترهای Solid Snake ،Meryl ،Gray Fox و Otacon به عنوان قهرمانان بازی و شخصیت‌های Revolver Ocelot Sniper Wolf ،Psycho Mantis ،Vulcan Raven و Liquid Snake نیز به عنوان آنتاگونیست‌های بازی حضور دارند.

نسخه‌ی پیش‌سفارش این بازی تخته‌ای احتمالا تا ماه می سال ۲۰۲۴ (اردیبهشت – خرداد ۱۴۰۳) با نام Integral Edition عرضه خواهد شد. این نسخه شامل یک فیگور از شکل انحصاری Metal Gear REX به همراه رمان گرافیکی ۱۰۹ صفحه‌ای که توسط Kenneth Loh طراحی شده، خواهد بود.

مجموعه‌ی CMON مدت زیادی است که به ساخت بازی‌های رومیزی جذاب و زیبا مشغول است و بودجه‌ی تمام کارهای خود را از کمپین Kickstarter تامین کرده است.

در ابتدا و در سال ۲۰۱۸ بود که نسخه‌ای اصلی بازی رومیزی این فرنچایز مخفی‌کاری با عنوان Metal Gear Solid: The Board Game در وب‌سایت Backerkit عرضه شد. طراحی این بازی بر عهده‌ی طراح مشهور بازی‌های رومیزی یعنی Matsuushi بود که ناشر آن یعنی کمپانی IDW Games پس از یک‌سری چالش‌ها آن را لغو کرد و البته امتیاز کار را به خود Matsuushi بازگرداند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: