آماری از میزان تماشای شوکیس اخیر پلی استیشن منتشر شد

پلی استیشن تعهد مهم خود را در شوکیس اخیر به نمایش گذاشت

توسط بهنام گودرزی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۶:۵۱

جیم رایان رییس بخش پلی استیشن در اظهارات اخیر خود گفته است که «شوکیس اخیر پلی استیشن نمایشی از تعهد ما به عرضه‌ی عناوین متنوع و باکیفیت بود». برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد اخیر شوکیس پلی استیشن اتفاقات نسبتا جذابی را رقم زد که در راس آن‌ها نمایش اولین گیم‌پلی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 بود که البته همه را راضی نکرد اما جیم رایان در بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر خود اظهار داشته است که آن‌ها آنچه را که در شوکیس اخیر به دنبالش بوده‌اند به دست آورده‌اند. وی گفت:

طرفداران ما توقع دارند و مستحق [دریافت] طیفی از محتواهای شگفت‌انگیز هستند. ارائه‌ی امروز، تعهد پایدار و همیشگی ما را به ارائه‌ی بهترین و متنوع‌ترین کاتالوگ از بازی‌های ممکن را به آن‌ها نشان می‌دهد و البته، قدرت و محبوبیت پلی استیشن ۵ به نمایش می‌گذارد چرا که هواداران جهانی ما صلاحیت رسیدن آن را به حداکثر پتانسیل ممکن تایید کرده‌اند.
ما در حال سرمایه‌گذاری کلانی برای سخت‌افزارهای پیشرفته‌ای چون PlayStation VR2 و پروژه‌ی تازه معرفی شده‌ی Project Q هستیم و وارد دوران جدیدی شده‌ایم و گسترش محتواهای ما در رایانه‌های شخصی، موبایل و [حوزه‌ی] لایو سرویس مکان و نحوه‌ی لذت بردن از محتواهایمان را تغییر می‌دهد.

پلی استیشن ۵ از لحاظ فروش در وضعیت خوبی قرار دارد، اما رویداد اخیر در معرفی و افشای اطلاعات بیشتر از عناوین فرست پارتی و معرفی نشده چندان فعال نبود که به گفته‌ی تام هندرسون خبرنگار Insider Gaming به نظر می‌رسد باید منتظر یک شوکیس دیگر در سال جاری میلادی بمانیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: