بازی GTA 6 باید تجربه‌ای منحصر به فرد و جدید باشد

بازی GTA 6 باید تجربه‌ای منحصر به فرد و جدید باشد

توسط بهنام گودرزی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۴:۴۶

مدیرعامل کمپانی Take-Two اظهار داشته است که بازی GTA 6 باید چیزی باشد که تاکنون دیده نشده است و به دنبال رقم زدن تجربه‌ای خاص است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Strauss Zelnick مدیرعامل کمپانی Take-Two از چالش‌های موجود در توسعه‌ی بازی GTA 6 می‌گوید. وی به دنبال ارائه‌ی یک تجربه‌ی دیده نشده و جدید از بازی است و دوست ندارد که تجربه‌ی بازی آشنا و تکراری به نظر می‌رسد. وی با تیم Rockstar صحبت کرده است و از آنان خواسته تا یک تجربه‌ی اطمینان‌بخش و کاملا جدید به بازیکنان ارائه شود. او اضافه می‌کند:

در تجارت سرگرمی، ما [در قبال عناوین پرفروش خود] به گونه‌ای تصمیم می‌گیریم که انگار عضوی از ما هستند، عضوی از خانواده‌ی ما هستند. اما اگر تیم‌های توسعه‌دهنده‌ی ما بخواهند تصمیمی بگیرند که برخلاف تمایل و طرز فکر ما باشد، ما مشکلی با آن نداریم و می‌پذیریم.
این یک چالش مهم است که تیم‌ Rockstar با آن روبرو شده است، از یک سو باید با انتشار هر Grand Theft Auto جدید هم یک تجربه‌ی جدید ارائه بدهند و از سوی دیگر حس و تمایل ما را درباره‌ی Grand Theft Auto منعکس کنند و این چالش بزرگی است.

در نهایت کمپانی Rockstar پاسخ می‌دهد که فقط و فقط به دنبال کمال خواهیم بود و به آن خواهیم رسید.

چند بازی پیشگامانه از سوی کمپانی Take-Two قرار است تا پایان سال مالی ۲۰۲۴ عرضه شود و به همین دلیل گمانه‌زنی‌ها برای عرضه‌ی بازی GTA 6 در آینده‌ای نزدیک افزایش پیدا کرده است. همچنین در آمار رسمی‌ای که منتشر شده، بازی Grand Theft Auto 5 از زمان عرضه‌ی اولیه در سال ۲۰۱۳ تاکنون ۱۸۰ میلیون نسخه فروخته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: