میزان فروش بازی Legend of Zelda Tears of the Kingdom

میزان فروش بازی Legend of Zelda Tears of the Kingdom در ژاپن به بیش از ۲۴۷ هزار نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۵۵

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مجله فامیتسو، میزان فروش بازی Legend of Zelda Tears of the Kingdom در ژاپن به بیش از ۲۴۷ هزار نسخه رسیده است. این بازی همچنین برای دومین هفته متوالی صدرنشین جدول فروش هفتگی ژاپن شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در اینکه بازی «The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom» از همان ابتدا از پتانسیل بالایی برخوردار بود و یکی از بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شد، از ابتدا شکی وجود نداشت. عملکرد کم‌نظیر نسخه قبلی و محبوبیت بالای فرنچایز، موفقیت این بازی را تضمین می‌کرد و مطابق انتظار این بازی از زمان انتظار توجهات بسیاری را معطوف به خود کرده است. بویژه در کشور ژاپن که کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ مشغول یکه‌تازی است. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در سه روز اول عرضه خود را به صدر جدول فروش هفتگی در ژاپن رساند و در هفته دوم نیز عملکرد خوب خود را حفظ کرده است.

مجله فامیتسو مطابق رسم همیشگی خود، آمار فروش ده بازی برتر هفته گذشته در ژاپن را اعلام کرده است و نکته جالب توجه اینجاست که هر ده بازی حاضر در لیست از عناوین نینتندو سوییچ هستند. محصول جدید نینتندو یک آمار کم نظیر دیگر را نیز از خود ثبت کرده است. میزان فروش بازی Legend of Zelda Tears of the Kingdom در ژاپن طی دو هفته اول عرضه به بیش از ۲۴۷ هزار نسخه رسید. لازم به ذکر است که این آمار تنها شامل فروش نسخه فیزیکی است و قطعا با لحاظ کردن فروش دیجیتالی، عملکرد بازی تحسین برانگیزتر از قبل نیز می‌شود.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom هم اکنون به صورت انحصای برای نینتندو سوییچ در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: