تریلر گیم پلی بازی Alan Wake 2

تریلر گیم پلی بازی Alan Wake 2 در رویداد Summer Game Fest منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۳۵

به گفته آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان رویداد Summer Game Fest تریلر گیم پلی بازی Alan Wake 2 در جریان این رویداد با حضور آقای سم لیک (Sam Lake)، کارگردان بازی منتشر می‌شود. Summer Game Fest هجدهم خردادماه منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدت‌ها انتظار و هایپ فراوان، بالاخره استودیو فنلاندی رمدی یک تریلر جدید از بازی آلن ویک ۲ در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس منتشر کرد. در کنار این تریلر که اطلاعات فراوانی در آن از جمله وجود دو شخصیت اصلی، نقش آفرینی شخص آقای سم لیک و … مشاهده می‌شد، تاریخ انتشار بازی Alan Wake 2 نیز تعیین شد. هرچند تریلر بازی با بازخوردهای به شدت مثبتی همراه بود اما، آنطور که انتظار می‌رفت که گیم‌پلی بازی نمی‌پرداخت. البته ابدا برای هواداران جای نگرانی نیست، زیرا که محصول جدید رمدی در رویداد Summer Game Fest نیز حضور دارد.

آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان رویداد Summer Game Fest در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد آقای سم لیک یکی از مهمان‌ها این رویداد است و تریلر گیم پلی بازی Alan Wake 2 با حضور ایشان در Summer Game Fest نمایش داده می‎‌شود. از دیگر بازی‌هایی که حضور آن‌ها در این رویداد تایید شده، می‌توان به Mortal Kombat 1 و Lies of P اشاره کرد. Summer Game Fest هجدهم خرداد ماه (هشتم ژوئن) برگزار می‌شود.

بازی آلن ویک ۲ بیست و پنجم مهر ماه (هفدهم اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: