صداپیشگان بازی Metal Gear Solid 3

صداپیشگان بازی Metal Gear Solid 3 در نسخه ریمیک ایفای نقش می‌کنند

توسط محسن شجاعی در ۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۱۸

بر اساس اطلاعیه رسمی منتشر شده از سوی کمپانی کونامی، صداپیشگان بازی Metal Gear Solid 3 که از دلایل اصلی محبوبیت داستان این بازی بودند، برای ایفای نقش به بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بازمی‌گردند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حتی مدت‌ها قبل از معرفی رسمی بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، مخاطبان می‌دانستند که این ریمیک کار بسیار دشواری را پیش رو دارد. مسلما یک موضوع برای هر ریمیک یا ریمستری که از یک بازی کلاسیک و پر هوادار منتشر می‌شود، صادق است. در کنار آن، عملکرد نه چندان مناسب کونامی در سال‌های اخیر و در نظر گرفتن این مسئله که آقای کوجیما نظارتی بر این پروژه ندارد، سبب شده دیدگاه‌های منفی نسبت به این ریمیک زیاد شود. ناشر مدعی است که Metal Gear Solid Delta: Snake Eater یک ریمیک کاملا وفادار به منبع اصلی است و برای اثبات ادعای خود یک اطلاعیه در وبسایت رسمی خود منتشر کرده است.

هر کسی که یک بار بازی Metal Gear Solid 3 را تجربه کرده باشد، به خوبی می‌داند که صدا بازیگران این بازی کار کم‌نظیری در به تصویر کشیدن شخصیت‌های کاریزماتیک این بازی انجام داده‌اند و از دلایل اصلی محبویت داستان و روایت بازی به شمار می‌روند. قطعا سازندگان بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater نیز به خوبی از این موضوع آگاه هستند. زیرا که بر اساس اطلاعیه ناشر، صداپیشگان بازی Metal Gear Solid 3 برای ایفای نقش به نسخه ریمیک بازمی‌گردند.

اینکه دقیقا کدام شخصیت‌ها بازهم از صداپیشه قبلی خود استفاده می‌کنند یا اینکه دیالوگ‌های بازی از ابتدا ضبط می‌شوند، هنوز مشخص نیست. بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و PC در دست ساخت است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: