DLC داستانی بازی Alan Wake 2

دو DLC داستانی بازی Alan Wake 2 پس از عرضه بازی منتشر می‌شوند

توسط محسن شجاعی در ۴ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۴:۱۳

پس از اعلام تاریخ انتشار بازی در کنار نمایش بخشی از گیم‌پلی، دو DLC داستانی بازی Alan Wake 2 نیز پیش از عرضه تایید شدند. این دو بسته الحاقی «Night Springs» و «The Lake House» جهان و رویدادهای بازی را بسط می‌دهند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه رمدی بارها و بارها روی عرضه بازی آلن ویک ۲ در سال ۲۰۲۳ تاکید کرد و از اعلام تاریخ دقیق انتشار امتناع می‌ورزید، بالاخره شب گذشته و در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس زمان دقیق عرضه این بازی مورد انتظار مشخص شد. می‌دانیم که این عنوان اولین تلاش استودیو رمدی در سبک وحشت بقا است و با توجه به اینکه دنباله یک بازی موفق است، انتظارات از آن بسیار بالا است. برای بسیاری از هواداران این پرسش مطرح است که چه انتظاراتی می‌توان از این عنوان داشت.

سازندگان برای نشر اطلاعات بیشتر و رفع برخی پرسش‌های کاربران، یک صفحه «پرسش‌های متداول» درباره بازی آلن ویک ۲ در وبسایت رسمی استودیو راه اندازی کردند. پس از انتشار بازی، قرار است چندین آپدیت رایگان برای بازی منشتر شود. در کنار این آپدیت‌ها دو DLC داستانی بازی Alan Wake 2 نیز در دست ساخت هستند که «Night Springs» و «The Lake House» نام دارند و مسلما برای هواداران مجموعه اسامی بسیار آشنایی هستند. فعلا سازندگان قصد انتشار اطلاعات بیشتری درباره این بسته‌های الحاقی ندارند.

بازی آلن ویک ۲ بیست و پنجم مهر (۱۷ام اکتبر) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: