کنسول استریم پلی استیشن

کنسول استریم پلی استیشن معرفی شد [تریلر]

توسط محسن شجاعی در ۴ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۳:۵۵

همانطور که پیشتر شایعات اعلام کرده بودند، سونی شب گشته و در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس از کنسول استریم پلی استیشن رونمایی کرد. هنوز نام رسم این دستگاه و قیمت رسمی آن مشخص نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مشخصا حتی از مدت‌ها پیش از اعلام زمان برگزاری رویداد پلی استیشن شوکیس، طرفداران انتظار داشتند این مراسم به بازی‌های جدیدی که قرار است راهی کنسول پلی استیشن ۵ شوند، اختصاص یابد و باید گفت تا حد زیادی هم چنین بود. فارغ از اینکه فقدان بازی‌های بزرگ انحصاری به وضوح حس می‌شد اما، سونی از بازی‌های جدید و مورد انتظار زیادی رونمایی کرد. البته تمام این رویداد به محصولات نرم افزاری اختصاص نداشت و ناشر ژاپنی در انتهای مراسم از برخی از محصولات سخت افزاری جدید خود رونمایی کرد.

مسلما اولین و بزرگ‌ترین محصول معرفی شده کنسول استریم پلی استیشن بود که پیشتر اینسایدرها نیز خبر از عرضه آن داده بودند. هنوز نام رسمی این دستگاه مشخص نیست و با اسم رمز پروژه Q شناخته می‎‌شود. این دستگاه توانایی اجرای بازی‌ها به صورت مستقیم را ندارد و از طریق Remote Play و با اتصال به اینترنت می‌تواند بازی‌های پلی استیشن ۵ را استریم کند. ظاهرا برای این دستگاه دکمه و کنترلرهایی تعبیه شده تا دقیقا حس و حال کنترلر دوال سنس را القا کند.

ایربادهای جدید پلی استیشن دیگر محصولی بود که سونی از آن رونمایی کرد. این ایربادها امکان اتصال به PS5 و PC را دارند و قرار است یک تجربه صوتی کم‌نظیر را به مخاطبان هدیه دهند.

آیا شما قصد تهیه ایربادهای سونی یا پروژه Q را دارید؟ چه سرنوشتی برای این دو محصول پیشبینی می‌کنید؟ بازخوردها شما از سایر نمایش‌های رویداد پلی استیشن شوکیس چیست؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: