داستان بازی Mortal Kombat 1

داستان بازی Mortal Kombat 1 دنباله‌ای بر بازی Mortal Kombat 11 نیست

توسط محسن شجاعی در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۳:۱۶

به گفته آقای اد بون (Ed Boon)، خالق مجموعه مورتال کامبت داستان بازی Mortal Kombat 1 دنباله نسخه قبلی مجموعه نیست و ویژگی‌ تمامی شخصیت‌های و نقش آن‌ها در وقایع مجموعه در این نسخه بازتعریف می‌شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که شایعات بارها پیشتر به آن اشاره کرده بودند، انتهای هفته گذشته از بازی مورتال کامبت ۱ رونمایی شد. این بازی در همین ابتدا و با تریلر معرفی خود هایپ و هیجان بسیاری را میان طرفداران ایجاد کرده است. افرادی که بخش داستانی بازی Mortal Kombat 11 را تجربه کرده باشند، به خوبی می‌دانند که جهان این بازی پس از وقایع این نسخه دچار تحولات گسترده‌ای شد و به نوعی بار دیگر متولد شد. حال پرسش اینجاست که بازی مورتال کامبت ۱ تا چه اندازه به نسخه پیشین وابسته است.

پاسخ این پرسش را اد بون (Ed Boon)، خالق مجموعه مورتال کامبت و کارگردان بازی می‌دهند. ایشان اخیرا استریمی در پلتفرم توئیچ با هدف پاسخ دادن به پرسش‌های برخی هواداران برگزار کردند. آقای بون در جریان این استریم خاطر نشان کردند داستان بازی Mortal Kombat 1 نوعی تولد دوباره برای این مجموعه محسوب می‌شود و ابدا دنباله‌ای بر مورتال کامبت ۱۱ نیست. تمامی شخصیت‌های قدیمی و جدید مجموعه نقش‌های تازه‌ای در رویدادهای این جهان جدید ایفا می‌کنند و خط داستانی بسیاری از آن‌ها بازتعریف شده است. آقای بون همچنین گفت نسخه جدید از سال‌ها قبل در دست ساخت است و بیش از هر نسخه دیگری از مجموعه روی آن کار شده است.

محصول جدید استودیو Netherrealm بیست و هشتم شهریورماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: