میزان فروش مجموعه Metal Gear

میزان فروش مجموعه Metal Gear به بیش از ۵۹.۸ میلیون نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۳:۰۱

بر اساس اطلاعیه جدیدی که کمپانی کونامی در وبسایت رسمی خود منتشر کرده است، میزان فروش مجموعه Metal Gear به بیش از ۵۹.۸ میلیون نسخه رسیده است. این در حالی است که شایعات و شواهد زیادی خبر از معرفی نسخه(های) ریمیک می‌دهند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمانی که صحبت درباره مجموعه متال گیر به میان می‌آید، فارغ از چند نسخه نه چندان قابل قبول، عبارت «شکوه و عظمت» در ذهن تداعی می‌شود. آقای هیدئو کوجیما قریب به سه دهه قبل فرنچایزی را خلق کرد که چه از حیث گیم‌پلی و په از حیث روایت داستانی، صنعت بازی‌های ویدیویی را چندین سطح به جلو حرکت داد. هرچند چندین سال است که این فرنچایز به خاموشی فرو رفته اما، طرفداران قدیمی و جوان‌‍تر هنوز خاطرات خوش خود را با شخصیت‌های این مجموعه فراموش نکرده‌اند.

در واقع باید گفت هنوز نسخه‌های مجموعه Metal Gear به فروش خوب خود ادامه می‌دهند و مشغول سودرسانی به کمپانی کونامی هستند. مطابق آخرین آماری که این ناشر در وبسایت رسمی خود منتشر کرده، میزان فروش مجموعه Metal Gear به بیش از ۵۹.۸ میلیون نسخه رسیده است. این آمار تا پایان سال ۲۰۲۲ میلادی حدود ۵۹.۵ میلیون نسخه بود و باید گفت در عرض سه ماه و آن هم در حالی که سال‌ها از عرضه آخرین نسخه موفق مجموعه، زمان می‌گذرد، این میزان فروش بسیار تحسین برانگیز است.

با فرض صحت داشتن شایعات، بزودی و در جریان شوکیس جدید پلی استیشن، قرار است شاهد رونمایی از ریمیک بازی متال گیر ۳ باشیم. این شوکیس چهارشنبه شب ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: