بازی های جدید پلی استیشن روی PC

جیم رایان: برای عرضه بازی های جدید پلی استیشن روی PC یک فاصله دو الی سه ساله مناسب است

توسط محسن شجاعی در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۷:۴۸

رئیس برند پلی استیشن معتقد است یک فاصله زمانی دو الی سه ساله میان عرضه بازی های جدید پلی استیشن روی PC و عرضه اولیه آن‌ها، بازه مناسب و منطقی است. دلیل این تصمیم احترام به مخاطبان کنسول‌های سونی بیان شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای جیم رایان (Jim Ryan)، مدیرعامل پلی استیشن اخیرا میهمان رسانه ژاپنی فامیتسو بوده است. ایشان در طی مصاحبه خود به موارد و موضوعات مختلفی از جمله عرضه انحصاری‌های بیشتر برای کنسول پلی استیشن ۵ و عدم عرضه هم زمان انحصاری‌ها برای پلتفرم PC و همچنین شرایط بازی Marvel’s Spider man 2 صحبت کردند. در بخشی از مصاحبه، آقای رایان به صراحت اعلام کردند سونی هیچگاه بازی‌های فرست پارتی خود را هم زمان برای کنسول و PC عرضه نمی‌کند.

ما به خوبی از اهمیت بازی‌های انحصاری آگاه هستیم. همانطور که قبلا هم گفته‌ام وظیفه اصلی استودیوهای فرست پارتی پلی استیشن ساخت بازی‌های باکیفیت برای آخرین کنسول سونی است. ما تعداد انحصاری‌های خود روی PS5 را بالا می‌بریم و در عین حال به عرضه بازی روی PC ادامه می‌دهیم.
معمولا این فرصت در اختیار من قرار می‌گیرد تا بازخوردها و نظرات مخاطبان پلی استیشن را مستقیما از آن‌ها جویا شوم. برای اکثر آن‌ها عرضه بازی‌های انحصاری روی PC، پس از گذشت یک بازه زمانی دو الی سه ساله قابل قبول است و من هم با آن‌ها هم نظر هستم.

مشخصا با توجه به صحبت‌های آقای رایان مبنی بر فاصله زمانی مناسب میان عرضه بازی های جدید پلی استیشن روی PC و عرضه اولیه آن‌ها، می‌توان گفت مخاطبان PC فعلا نباید انتظار بازی‌هایی مانند God of War Ragnarok یا Horizon Forbidden West را بکشند. البته نسخه PC بازی‌هایی مانند بلادبورن یا دیمن سولز شرایط دیگری دارد و باید دید آیا در شوکیس جدید پلی استیشن خبری از آن‌ها خواهد بود یا خیر.

شوکیس جدید پلی استیشن چهارشنبه هفته جاری ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “جیم رایان: برای عرضه بازی های جدید پلی استیشن روی PC یک فاصله دو الی سه ساله مناسب است”

  1. vahids3 گفت:

    لامصب ده سال گذشت و خبری از بلادبورن نیست :162: :162: :162:

    ۱ ۰
    1. شوکیس جدیدشون هم اومد و رفت و باز هم خبری ازش نشد… :'(

      ۰ ۰