آمار فروش فیلم Super Mario Bros

آمار فروش فیلم Super Mario Bros از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۳:۵۳

به گزارش رسانه Variety آمار فروش فیلم Super Mario Bros از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرده است تا بدین ترتیب به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ (تا این لحظه) بدل شود. محصول جدید کمپانی Illumination اولین فیلم سال ۲۰۲۳ است که به رکورد ۱ میلیارد دلار دست می‌یابد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادها، با دنیای بازی همراه باشید.

هنوز یک ماه از عرضه فیلم ماریو نمی‌گذرد و درست مانند سایر ساخته‌های نینتندو، این اثر سینمایی تحسین میلیون‌ها مخاطب را در سراسر دنیا جلب کرده است. از همان ابتدا هم با توجه به حجم عشق و علاقه‌ای که طرفداران به شخصیت‌های جهان سوپر ماریو دارند و همچنین تیم بازیگری شناخته شده و محبوب این فیلم، موفقیت آن از نظر تجاری تضمین شده بود اما، شاید کمتر کسی انتظار چنین استقبال گرمی را از فیلم داشت. بویژه که معمولا اقتباس‌های ویدیو گیمی در مدیوم سینما و تلویزیون موفق عمل نمی‌کنند، البته باید آثار چند سال اخیر را لحاظ نکرد.

در هر حال محصول جدید کمپانی Illumination مشغول فتح قله‌های موفقیت یکی پس از دیگری است. پس از اینکه این فیلم توانست در عرض ۵ روز بیش از ۳۷۷ میلیون دلار به فروش رسید و همچنین تنها پس از یک هفته توانست لقب «پرفروش‌ترین اقتباس ویدیو گیمی» تاریخ را از آن خود کند، حال و به گزارش رسانه Variety یک رکورد تحسین برانگیز دیگر را از خود به ثبت رساند.

مطابق آخرین آمار فروش فیلم Super Mario Bros، این اثر توانست بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر دنیا به فروش برسد تا بدین ترتیب به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ تا بدین لحظه تبدیل شود. محصول جدید کمپانی Illumination اولین فیلمی است که به رکورد فروش ۱ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۳ می‌رسد.

از بازیگران این اثر می‌توان به آقایان کریس پرت، جک بلک و خانم آنیا جوی-تیلور اشاره کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: