پرفروش ترین اقتباس ویدیو گیمی

فیلم Super Mario Bros به پرفروش ترین اقتباس ویدیو گیمی تبدیل شد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۴:۳۳

مطابق آخرین آمار به دست آمده از باکس آفیس فیلم Super Mario Bros، این اثر توانسته با فروشی بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار، به پرفروش ترین اقتباس ویدیو گیمی تاریخ بدل شود. پیشتر این لقب در اختیار فیلم «Pokémon: Detective Pikachu» بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادها، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از دو هفته از آغاز اکران فیلم سینمایی سوپر ماریو می‌گذرد و از همان ابتدا نیز مشخص بود این اثر برای رسیدن به موفقیت از پتانسیل بالایی برخوردار است. طیف وسیعی هوادارانی که چندین نسل با لوله کش ایتالیایی خاطره سازه‌ کرده‌اند از یک سو و حضور بازیگران مطرح و شناخته شده به عنوان صدا پیشگان این فیلم از سوی دیگر، خبر از فروش بالای محصول جدید کمپانی Illumination می‌دادند. هرچند همگان از موفقیت این فیلم مطمئن بودند اما، شاید کمتر کسی انتظار داشت این اثر رکورد شکنی‌های خود را از همان هفته اول عرضه آغاز کند.

در حالی که فیلم Super Mario Bros در پنج روز اول اکران توانست در سراسر دنیا بیش از ۳۷۷ میلیون دلار درآمد زایی کند، حال در تازه‌ترین آمار منتشر شده از فروش فیلم، سوپر ماریو به پرفروش ترین اقتباس ویدیو گیمی تاریخ بدل شده است. در حالی که کمتر از دو هفته از اکران فیلم می‌گذرد، به گزارش رسانه Variety میزان فروش فیلم به بیش از ۵۰۸.۷ میلیون دلار رسیده است تا بدین ترتیب بتواند فیلم «Pokémon: Detective Pikachu» را کنار بزند. کارآگاه پیکاچو در مدت زمان اکران خود توانسته بود بیش از ۴۴۹ میلیون دلار به فروش برسد.

این میزان موفقیت مسلما نوید ساخته شدن یک یا چندین دنباله را در آینده می‌دهد. هنوز این مسئله از سوی منابع رسمی تایید نشده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: