بسته الحاقی Resident Evil 4

شایعه: بسته الحاقی Resident Evil 4 اواخر سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۳:۰۳

اینسایدر مشهور کپکام، Dusk Golem مدعی است بسته الحاقی Resident Evil 4 که مربوط به شخصیت Ada Wong است، خیلی زودتر از انتظارات در دسترس قرار می‌گیرد. منابع خبری دیگر هم عرضه «Separate Ways» را تایید کرده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدودا دو هفته پیش ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ عرضه شد و میلیون‌ها مخاطب را به تحسین واداشت. مصحول جدید کپکام حتی در وضعیت فعلی یک بازی کامل محسوب می‌شود و با حالت Mercenaries که روز گذشته در دسترس قرار گرفت، ده‌ها ساعت محتوای باکیفیت را به خریداران هدیه می‌دهد. البته هواداران همواره در عطش محتوای بیشتر هستند و با توجه به موفقیت بازی این ابدا دور از ذهن نیست که سازندگان محتوای بیشتر ار در قابل DLCهای پولی برای بازی عرضه کنند و دیتا ماینرها نیز در فایل‌های بازی ارجاعاتی را یافته‌اند.

اینسایدر مشهور کپکام یا همان Dusk Golem مدعی است بسته الحاقی Resident Evil 4 که در واقع کمپین داستانی شخصیت Ada Wong است، زودتر از انتظارات در دسترس قرار می‌گیرد. این مینی کمپین که «Separate Ways» نام دارد، در نسخه اورجینال جزئی از محتوای بازی بود و ظاهرا ناشر قصد دارد آن را به عنوان یک DLC پولی برای نسخه ریمیک عرضه کند. Dusk Golem زمان دقیقی را برای عرضه این DLC تعیین نکرد اما معتقد است فاصله عرضه این DLC از زمان عرضه بازی، کمتر از فاصله زمانی عرضه بازی Resident Evil Village و بسته الحاقی «Shadows of Rose» است.

ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: