فیلم سینمایی Street Fighter

فیلم سینمایی Street Fighter ساخته می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۳:۳۹

کمپانی فیلمسازی Legendary Entertainment حق ساخت فیلم سینمایی Street Fighter را از کپکام خریده است و قرار است با ناشر ژاپنی برای ساخت چندین فیلم سینمایی و شاید یک سریال تلویزیونی بر اساس این مجموعه همکاری کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه استریت فایتر به عنوان یکی از بازی‌های کلاسیک و جریان ساز و در عین حال یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فایتینگ سال‌ها است که برای میلیون‌ها مخاطب در سراسر دنیا خاطره سازی کرده است. هرچند نسخه قبلی فرنچایز به دلیل پرداخت‌های درون برنامه‌ای متعدد نتوانست آنطور که باید رضایت بازیکنان را به دست آورد اما، همچنان Street Fighter طرفداران بی‌شماری دارد و درست مانند هر فرنچایز محبوب دیگری ناشر در تلاش است تا طیف مخاطبان خود را گسترده‌تر کند. در کنار عرضه بازی Street Fighter 6، طرفداران می‌توانند منتظر سورپرایزهای دیگری باشند.

به گزارش رسانه IGN فیلمسازی Legendary Entertainment حق ساخت فیلم سینمایی Street Fighter را از کپکام خریده است. ناشر ژاپنی با Legendary Entertainment در ساخت پروژه‌ سینمایی همکاری می‌کند و در صورت موفقیت این پروژه، شاید ساخت سریال‌های تلویزیونی و انیمیشن‌های سریالی نیز باشیم. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این فیلم در دسترس نیست و تاریخ انتشار، تیم بازیگری و حضور هیچ یک از شخصیت‌های متنوع مجموع به صورت رسمی مشخص نیست.

تا زمان انتشار فیلم طرفداران می‌توانند خود را با بازی Street Fighter 6 سرگرم کنند که در تاریخ دوازدهم خردادماه (دوم ژوئن) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 ،PS4 و PC منتشر می‌شود.
شما می‌توانید نقد بازی Street Fighter V را دنیای بازی مطالعه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: