بازی جدید فیفا

اینفانتینو: بازی جدید فیفا بهترین گزینه برای هر پسر و دختری است

توسط محسن شجاعی در ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۴:۰۹

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، آقای جیانی اینفانتینو اعلام کرد بازی جدید فیفا در دست ساخت است. ایشان این بازی را بهترین بازی ویدیویی برای هر دختر و پسری توصیف می‌‎کند. اطلاعات دیگری از این پروژه در دسترس نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از قریب به سه دهه همکاری، الکترونیک آرتز و فدراسیون جهانی فوتبال موفق به توافق برای استفاده از نام و برنده فیفا نشدند و FIFA 23 آخرین عنوان این مجموعه است که توسط الکترونیک آرتز ساخته شد. به گزارش آقای مارتین زیگلر (Martyn Ziegler)، سردبیر بخش ورزشی مجله The Times علت اصلی این عدم توافق، مبلغی است که فیفا از الکترونیک آرتز برای حفظ لایسنس برند خود درخواست کرده است. ظاهرا مبلغ پیشنهادی فیفا ۲.۵ میلیارد دلار به ازای هر چهار سال استفاده EA از نام این برند بوده که مورد موافقت قرار نگرفت.

در همان زمان که این خبر منتشر شد، آقای جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد آن‌ها اجازه نمی‌دهند فرنچایز FIFA به دست فراموشی سپرده شود و در حال مذاکره با چندین استودیو هستند تا وظیفه ساخت این مجموعه را به آن‌ها واگذار کنند. اکنون و با گذشت چندین ماه از اعلام این خبر، آقای اینفانتینو در مصاحبه‌ای اعلام کرد بازی جدید فیفا در دست ساخت است. ایشان می‌گوید این بازی بهترین بازی ویدیویی برای هر دختر و پسری است. ایشان وعده داد بزودی اخبار و اطلاعات بیشتری درباره این پروژه منتشر شود.

از سوی دیگر زین پس بازی‌های فوتبال الکترونیک آرتز تحت برند EA Sports FC روانه بازار می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: