نمایش بازی The Last of Us Multiplayer

ناتی داگ مشتاق نمایش بازی The Last of Us Multiplayer است

توسط علی جلیلی در ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ , ۰۱:۰۴

نیل دراکمن، رئیس استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ، به همراه سایر کارمندان مشتاق نمایش بازی The Last of Us Multiplayer هستند و از دیدگاه نیل، این بازی متفاوت‌تر از هرآنچیزی است که او تاکنون انجام داده است.

نیل دراکمن در مقام ریاست استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ می‌داند که طرفداران واقعاً منتظر تجربه و معرفی بازی The Last of Us Part 3 هستند، اما تا آن زمان، تیم سازنده مشغول کار روی محصول چندنفره و مستقل از جهان مجموعه خواهند بود. نه تنها بازیکنان، بلکه تمام تیم سازنده مستقر در استودیوی سازنده مشتاق نمایش بازی The Last of Us Multiplayer هستند. نیل دراکمن در این خصوص می‌گوید:

به اندازه هر بازی تک‌نفره، این محصول ما نیز بزرگ است و از جهات دیگر حتی بزرگ‌تر از تمام چیزی است که تاکنون ساخته‌ایم.

البته خود دراکمن اطلاعات تکمیلی‌تری از داستان یا گیم‌پلی این محصول ارائه نکرد، اما تأیید شد که تمام طرفداران تا اواخر سال میلادی جاری می‌تواند اطلاعات جامع و کاملی از این محصول داشته باشند و حتی مشتاق نمایش بازی The Last of Us Multiplayer بمانند. در پخش اخیر رسانه Kinda Funny در خصوص سریال The Last of Us کمپانی HBO، دارکمن تأیید کرد که بازی مورد بحث عنوان بزرگ بعدی کمپانی ناتی‌داگ است و این اولین محصول از مجموعه The Last of Us خواهد بود که وظیفه کارگردانی و نویسندگی‌اش بر عهده دارکمن نیست.

او می‌گوید:

آنچه تیم سازنده گرد هم آورده، بسیار جالب است. این موضوع بسیار متفاوت تر از کاری بود که من انجام دادم، چراکه توسط افراد مختلف ساخته شده؛ اما همچنان برای من هیجان‌انگیز است. دیدن اینکه افراد دیگر در دنیا (این مجموعه) را بازی می‌کنند و الان در نقش یک رهبر وظیفه هدایت آن‌ها را دارم و همه تیم با یکدیگر ترکیب شده‌اند، افتخار آمیز است. من نمی‌توانم صبر کنم تا آن را نشان دهم و به طور کلی همه ما مشتاق نمایش بازی The Last of Us Multiplayer هستیم.

برای این بازی، نیل دراکمن بیشتر وظیفه تهیه‌کننده اجرایی را خواهد داشت و در کنار او نیز سازندگان کهنه‌کار دیگری مثل وینیت آگاروال، جوزف پتیناتی و آنتونی نیومن که سابقه کار روی تمام نسخه‌های سری بازی Uncharted و The Last of Us را در کارنامه دارند، به عنوان سرپرست کنار یکدیگر کار خواهند کرد.

استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ حتی قبل از انتشار بازی The Last of Us Part 2 در سال ۲۰۲۰ میلادی روی این محصول کار کرده بود و بنا به توضیحات برخی از کارمندان، بازی یادشده یکی از جاه‌طلبانه‌ترین محصولات شرکت فوق و البته کمپانی سونی تا امروز خواهد بود که دنیایی موازی با سری بازی و سریال The Last of Us و وقایع آن دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم منتظر تجربه نسخه سوم یا بخش آنلاین از سری بازی The Last of Us هستید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: