سازنده بازی Overwatch 2

سازنده بازی Overwatch 2 به زودی درباره قابلیت PvE صحبت می‌کند

توسط علی جلیلی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۲۲:۵۷

جارد نئوسس، تهیه‌کننده اجرایی این بازی، می‌گوید که تیم سازنده بازی Overwatch 2 به زودی درباره قابلیت PvE محصول موردنظر صحبت می‌کند.

پس از انتشار بازی Overwatch 2 به صورت رایگان در ماه اکتبر سال گذشته، استودیوی بازی‌سازی بیلیزارد اینترتیمنت تاکنون اقدام به انتشار قهرمانان، نقشه‌ها، لوازم آرایشی و موارد جدید دیگر برای بازیکنان کرده. با این حال، در سال جدید میلادی، یکی از برنامه‌های مشخص تیم سازنده بازی Overwatch 2 برگرداندن محتوای PvE است که در نسخه اول هم وجود داشت؛ اما سوال اصلی در آنجایی قرار دارد که مخاطبان تا چه زمانی باید منتظر دریافت اطلاعات باشند؟

بنا به توضیحات جارد نئوسس، تهیه‌کننده اجرایی این محصول، که صحبت‌های اخیرش در شبکه توئیچ منتشر شده بود؛ ما «به زودی» شاهد انتشار اطلاعات جدید از این دسته بندی هستیم. او گفت:

چیری که می‌گویم این است که ما در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی زمانی هستیم که قرار است در مورد آن (قابلیت PvE) صحبت کنیم که… قبلاً هم گفتم (این برنامه) به زودی خواهد بود. یعنی در واقع منظورم این است که اطلاعات خیلی زود فرا می‌رسد.

هنگامی که با او در مورد Blizzard Soon (اشاره به روند ارائه اطلاعاتی استودیوی بیلیزارد که مدّت‌ها طول می‌کشید تا منتشر شود) صحبت شد و کاربران این شوخی را گسترش دادند، نئوسس توضیح داد که این یک بیانیه Blizzard Soon نیست و در عوض Jared Soon است که کاملاً متفاوت خواهد بود. البته باید دید که این شیوه اطلاعاتی چقدر زود اتفاق می‌افتد. نئوسس قبلاً هم تأیید کرده بود که سازنده بازی Overwatch 2 به زودی اطلاعاتی در مورد برنامه‌هایی که در سال جاری دارد، ارائه خواهد کرد.

با توجه به اینکه فصل چهارم به زودی از راه می‌رسد و هنوز اطلاعاتی از تغییرات و تحولات پیرامون آن نداریم، اما ممکن است در خصوص این موضوع نیز هفته آینده اطلاعات تازه به دست آوریم. محتوای PvE بازی Overwatch 2 به عنوان یک مأموریت داستان با تمرکز روی درخت مهارت و توانایی‌های منحصربه‌فرد قهرمانان منتشر می‌شود.

بازی Overwatch 2 هم اکنون به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا تاکنون به تجربه آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی بیلیزارد اینترتمینت پرداخته‌اید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: