پچ جدید بازی Forspoken

پچ جدید بازی Forspoken جهت حل مشکلات منتشر می‌شود

توسط علی جلیلی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۲۲:۳۹

تیم سازنده اعلام کرد که قرار است پچ جدید بازی Forspoken با هدف حل مشکلات در صحنه‌های خاص در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ برابر با ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

استودیوی بازی‌سازی لومینوس پروداکشنز هفته گذشته پچ جدید بازی Forspoken را منتشر کرد تمرکز آن روی نورپردازی و بهبود عملکرد‌های این چنینی در گیم‌پلی و صحنه‌های میان‌پرده بود و در عین حال نیز گزینه‌های جدیدی مانند جادوی Fery را به عنوان مکانیزم جدید در اختیار بازیکنان قرار دارد. با این حال، مخاطبان پلتفرم رایانه‌های شخصی توانستند حدود ۳۰ درصد با بهبود عملکرد کلی این محصول روی آن پلتفرم روبه‌رو شوند.

متأسفانه پچ جدید بازی Forspoken مشکلات جدیدی را به وجود آورده و در برخی از صحنه‌های گیم‌پلی یا میان پرده باعث کرش کردن صفحه بازی می‌شود. تیم سازنده توضیح داد که از این مشکلات آگاه است و فعلاً روی اصلاحیه جدیدی از این به‌روزرسانی کار می‌کند که ورژن تازه آن در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ برابر با ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

بازی Forspoken فعلاً برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. با وجود اینکه این محصول به تازگی منتشر شده، اما فروشگاه‌ پلی‌استیشن استور با هدف جذب بیشتر مخاطب، آن را در فهرست بازی‌های تخفیف خورده Essential Picks قرار داده است.

با وجود واکنش‌های متفاوت انتقادی برای این محصول موردانتظار، کمپانی اسکوئر انیکس به عنوان ناشر توضیح داد که میزان فروش و استقبال کاربران از بازی یادشده ضعیف بوده و نتوانسته است که انتظارات آن‌ها برآورده کند. کاربران می‌توانند در آینده منتظر انتشار بسته الحاقی با نام In Tanta We Trust باشند که داستان جدیدی را روایت خواهد کرد و در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا تاکنون به تجربه آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی لومینوس پروداکشنز پرداخته‌اید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: