آپدیت جدید بازی The Callisto Protocol

آپدیت جدید بازی The Callisto Protocol با جزئیات جدید در دسترس قرار گرفت

توسط علی جلیلی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۲۲:۱۷

آپدیت جدید بازی The Callisto Protocol قرار است شامل صحنه‌های مرگ جدید و انبوهی از موارد دیگر از جمله بخش Contagion Mode باشد که از امروز در اختیار کاربران قرار دارد.

آپدیت جدید بازی The Callisto Protocol که شامل آخرین بسته‌الحاقی پولی با نام The Contagion Bundle می‌شود، هم اکنون برای تمام دارندگان سیزن پس این محصول در دسترس قرار دارد. به واسطه این به‌روزرسانی، بخش Contagion Mode به محتوای گیم‌پلی اضافه می‌شود که با انتخاب آن، دشمنان قوی‌تر، منابع کمتر و البته حذف قابلیت ذخیره‌سازی خودکار به عنوان چالشی جدید پیش روی بازیکنان قرار خواهد گرفت. درجه سختی یادشده همچنین شامل قابلیت Permadeath می‌شود و اگر در طول روند گیم‌پلی کشته شوید، باید محتوای بازی را از ابتدا آغاز کنید.

۱۴ صحنه مرگ جدید نیز به واسطه آپدیت جدید بازی The Callisto Protocol در محتوای بازی گنجانده است که همه آن‌ها روی شخصیت جیکوب (قهرمان اصلی داستان) اعمال خواهد شد. همچنین دارندگان سیزن پس هم می‌توانند پوسته‌های ظاهری جدید برای سلاح‌ها و خود شخصیت اصلی به دست آوردند که باعث خاص‌تر شدن صحنه‌های گیم‌پلی و میان‌پرده‌ها خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند سیزن پس بازی The Callisto Protocol را با قیمت ۳۰ دلار روی تمام پلتفرم‌ها تهیه کرده و این محتوای پولی را به صورت رایگان به دست آورند. همچنین بر اساس اطلاعات به دست آمده رسمی از سوی تیم سازنده، باندل Riot جدیدترین بسته الحاقی این بازی خواهد بود که در آینده منتشر می‌شود و آن هم علاوه بر پوسته‌های ظاهری بیشتر، انمیشن‌های مرگ تازه‌ای به گیم‌پلی اضافه خواهد کرد.

بازیکنان می‌توانند منتظر یک بسته الحاقی داستانی برای این بازی در فصل تابستان باشند که احتمالاً می‌تواند پاسخ‌های بیشتری به سوالاتشان در خصوص پایان بخش روایی ارائه کند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا تاکنون به تجربه آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی Krafton پرداخته‌اید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: