بازی Meet Your Maker

بازی Meet Your Maker در ماه آوریل به سرویس PS Plus اضافه خواهد شد

توسط علی جلیلی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۲۱:۳۳

بازی Meet Your Maker به عنوان یک محصول تیراندازی چندنفره قرار است در ماه آوریل به سرویس پلی‌استیشن پلاس اضافه شود و کاربران به مدّت یک ماه قادر خواهند بود تا به دانلود و ذخیره‌سازی‌اش در کتابخانه پلی‌استیشن بپردازند.

استودیوی بازی‌سازی Behaviour Interactive اخیراً اعلام کرده است که بازی شوتر در دست انتشارش یعنی بازی Meet Your Maker به عنوان بخشی از بازی‌های ماهانه سرویس پلی‌استیشن پلاس در ماه آوریل برای عموم کاربران این پلتفرم منتشر خواهد شد. یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که تیم سازنده اقدام به انجام چنین کار تعاملی با کمپانی سونی کرده، احتمالاً به دست آوردن پایگاه بیشتری از بازیکنان فعال است که سرویس پلاس چنین ظرفیت بزرگی را دارد.

به عنوان یک محصول آنلاین و چندنفره، تیم سازنده نیاز دارد تا بازیکنان بیشتری را به بازی Meet Your Maker بیاورد و نه تنها از طریق راه‌های مختلف آن‌ها را نگه دارد، بلکه با ایده‌پردازی و انجام‌ دادن کارهای نوین دایره مخاطبان را بیشتر از قبل کند. به هر ترتیب این بازی نیاز به بازیکنان فعال دارد و در صورتی که برخی از آن‌ها کارهای دفاعی انجام می‌دهند، تیمی دیگر باید با داشتن برنامه‌ای منظم و قوی به تیم مدافع حمله کرده و امتیازات مناسب را به دست آورند.

پیش‌تر نیز تاریخ انتشار بازی ۴ آوریل ۲۰۲۳ برابر با ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ عنوان شد. بازیکنان می‌توانند در طول تجربه گیم‌پلی، از مکانیزم‌های شخصی‌سازی شده و همچنین گزینه‌های برای پیشرفت ارتقاء سطح شخصیتشان استفاده کنند. بازی Meet Your Maker برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ فکر می‌کنید که تیم سازنده می‌تواند به هدف خود یعنی گردآوری مخاطبان زیاد دست پیدا کند؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: