زمان عرضه کنسول PS5 Pro

شایعه: زمان عرضه کنسول PS5 Pro سال ۲۰۲۴ است

توسط محسن شجاعی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۸:۲۷

به گزارش رسانه Insider Gaming سونی در تلاش است تا پیش از پایان سال ۲۰۲۴ زمان عرضه کنسول PS5 Pro را تعیین کند. مطابق شایعات پیشین مدل جدید PS5 امسال روانه بازار می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از حدود یک سال قبل شایعات و اخبار فراوانی درباره مدل جدید کنسول PS5 در فضای مجازی منتشر شده است. به گفته آقای تام هندرسون که یکی از معتبرترین اینسایدرها است، سونی قصد دارد طی تابستان سال آینده از مدل جدید با دیسک درایو جداشوند رونمایی کند. به گفته هندرسون با معرفی این مدل جدید، به طور کلی تولید مدل‌های فعلی متوقف می‌شود و تنها مدل جدید در بازار موجود خواهد بود. اما آینده شاهد عرضه یک کنسول میان نسلی نیز خواهیم بود؟ این پرسشی است که به عقیده هندرسون پاسخ آن منفی است، هرچند که سایر منابع نظر دیگری دارند.

به گزارش رسانه Insider Gaming که یکی از معتبرترین رسانه‌ها در زمینه افشای اطلاعات است، سونی قصد دارد بزودی از مدل پرو برای کنسول پلی استیشن ۵ رونمایی کند و احتمالا زمان عرضه کنسول PS5 Pro سال ۲۰۲۴ است. این ادعا کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اول اینکه هنوز در ابتدای نسل نهم هستیم و هنوز خیلی از بازیسازان نتوانسته‌اند از نهایت توان سخت افزاری کنسول‌ها استفاده کنند. از سوی دیگر به تازگی مشکل کمبود PS5 در بازار‌ها حل شده و آمار فروش این کنسول بهتر از همیشه است و شاید معرفی مدل پیشرفته‌تر به فروش مدل‌ها فعلی لطمه وارد کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا سونی در عرض یک سال، دو مدل جدید از PS5 را روانه بازار می‌کند؟ در بخش نظرات با دنیای بازی همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: