تاریخ انتشار بازی Citizen Sleeper

تاریخ انتشار بازی Citizen Sleeper برای کنسول‌های پلی‌استیشن مشخص شد

توسط علی جلیلی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۷:۱۳

بسته‌الحاقی Episode: PURGE سومین و البته آخرین بسته‌الحاقی خواهد بود که در کنار تاریخ انتشار بازی Citizen Sleeper برای کنسول‌های پلی‌استیشن، روی سایر پلتفرم‌ها هم منتشر می‌شود.

بعد از انتشار آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی Jump Over the Age برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی، تاریخ انتشار بازی Citizen Sleeper برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ مشخص شد. به همین ترتیب، تمام کاربران روی این کنسول‌های خانواده سونی می‌توانند در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی برابر با ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ به تجربه این محصول بپردازند. یک روز پیش از انتشار نیز سومین و البته آخرین بسته‌الحاقی این محصول با نام Episode: PURGE در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در کنار تاریخ انتشار بازی Citizen Sleeper برای کنسول‌های پلی‌استیشن، باید در خصوص شاکله کلی Episode: PURGE صحبت کرد که شامل مناطق جدید، شخصیت‌ها تازه و داستان‌های تکرارنشدنی غنی می‌شود. کسانی که هرگز موفق به تجربه این بازی نشدند، می‌توانند با ۳۰ درصد تخفیف این بسته‌الحاقی را در روز انتشار روی همه پلتفرم‌ها تهیه کرده و از تجربه آن لذّت ببرند.

بازیکنان پلی‌استیشن نیز می‌توانند خود محتوای اصلی بازی را از تاریخ انتشار روی این کنسول‌ به مدّت یک هفته با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم قصد دارید به تجربه بازی Citizen Sleeper روی کنسول‌های پلی‌استیشن بپردازید؟ در صورت تجربه این محصول، آیا خرید و تجربه آن را به سایر دوستان خود و مخاطبان همیشگی وب سایت دنیای بازی پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: