دمو بازی Resident Evil 4 Remake

دمو بازی Resident Evil 4 Remake در دسترس قرار گرفت

توسط محسن شجاعی در ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۵:۲۴

بامداد امروز و در جریان رویداد Spotlight که توسط کمپانی کپکام برگزار شد، این شرکت اعلام کرد دمو بازی Resident Evil 4 Remake که با نام Chainsaw شناخته می‌شود به رایگان در دسترس تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی قرار گرفته است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که هفته گذشته اعلام شده بود، کمپانی کپکام پس از مدت‌ها یکی دیگر از قسمت‌های رویداد انحصاری خود موسوم به Spotlight را برگزار کرد. پیشتر اعلام شده بود ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ حضور پررنگی در این رویداد دارد و همانطور که پیشبینی می‌شد در کنار انتشار نمایش تازه‌ای از بازی، سازندگان یک هدیه دیگر برای طرفداران بازی در نظر داشتند. ماه گذشته کپکام اعلام کرده بود که پیش از عرضه بازی، درست مانند نسخه دوم و سوم مجموعه، یک دمو از رزیدنت اویل ۴ برای هواداران منتشر می‌شود.

این دمو از ساعاتی قبل در دسترس قرار گرفته است. دمو بازی Resident Evil 4 Remake روی تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی در دسترس است و برای تجربه آن نیازی به پرداخت هزینه نیست. ظاهرا این دمو به ساعت اولیه بازی اختصاص دارد. به طور مشخص‌تر تلاش‌های لیون برای بقا از دست گنادوها در روستا را شاهد هستیم. دکتر سالوادر (اره برقی دار) حضور پررنگی در این دمو دارد و نام دمو نیز اره برقی انتخاب شده است. نکته جالب توجه‌ای که درباره این دمو وجود دارد این است که کپکام اعلام کرده هیچگونه محدودیت زمانی‌ای برای تجربه آن وجود ندارد و تا روز عرضه بازی مخاطبان می‌توانند چندین بار آن را تجربه کنند.

ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ چهارم فروردین ماه (۲۴ام مارس) برای PS4 ،PS5 ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: