شوکیس جدید ایکس باکس بیست

شوکیس جدید ایکس باکس بیست و یک خرداد برگزار می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۱:۳۵

پس از اعلام تاریخ انتشار و زمان برگزاری رویداد اختصاصی بازی استارفیلد، مایکروسافت اعلام کرد شوکیس جدید ایکس باکس در همان تاریخ یعنی بیست و یکم خرداد ماه (یازدهم ژوئن) برگزار می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدت‌ها است که می‌دانیم مایکروسافت قصد دارد رویداد اختصاصی خود موسوم به Xbox Showcase را در ماه ژوئن برگزار کند. این مسئله در رویداد قبلی شرکت نیز تایید شد. سران ایکس باکس به مخاطبان وعده دادند یک رویداد اختصاصی برای بازی استارفیلد برگزار کند و تمام نمایش‌های این رویداد را به این بازی بزرگ اختصاص دهند. پیشتر زمان برگزاری هیچ یک از این دو رویداد به صورت دقیق مشخص نبود و مایکروسافت از طرفداران خواست صبر پیشه کنند. روز گذشته بتسدا و مایکروسافت از تاریخ انتشار بازی استارفیلد و زمان برگزاری رویداد آن رونمایی کردند.

استارفیلد پانزدهم شهریور ماه سال آینده (ششم سپتامبر ۲۰۲۳) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. رویداد انحصاری استارفیلد قرار است بیست و یکم خرداد ماه (یازدهم ژوئن) برگزار شود. همانطور که بسیاری از مخاطبان حدس زده بودند، شوکیس جدید ایکس باکس نیز در همان تاریخ برگزار می‌شود. به طور دقیق‌تر درست قبل از آغاز رویداد استارفیلد. این مسئله را اکانت ایکس باکس در توئیتر مطرح کرد.

اینکه چه بازی‌هایی در این شوکیس نمایش داده می‌شوند، هنوز مشخص نیست. با توجه به اینکه استارفیلد رویداد اختصاصی خود را دارد، تنها بازی بزرگ دیگر مایکروسافت که تا خرداد ماه عرضه نشده، فورتزا موتور اسپرت است. احتمالا در جریان این رویداد مایکروسافت تاریخ انتشار چند بازی دیگر خود که قرار است در سال ۲۰۲۴ عرضه شوند را مشخص کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: