قابلیت کراس پلتفرم در بازی Redfall

وجود قابلیت کراس پلتفرم در بازی Redfall تایید شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۰:۵۹

استودیو آرکین در توئیت اخیر خود وجود قابلیت کراس پلتفرم در بازی Redfall را تایید کرد. بدین ترتیب مخاطبانی که بازی را روی کنسول تجربه می‌کنند یا آن را از فروشگاه اپیک استور و استیم تهیه کرده‌اند، می‌توانند با دوستان خود بازی را تجربه کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدودا دو ماه دیگر بازی ردفال، جدیدترین محصول استودیو خوش نام آرکین و همچنین یکی از بزرگ‌ترین انحصاری‌های برند ایکس باکس در سال ۲۰۲۳ روانه بازار می‌شود. در این بازی مخاطبان به صورت کو-آپ محلی یا آنلاین با یکدیگر تشکیل تیم می‌دهند و به جنگ خون آشام‌ها و سایر دشمنان ماورایی می‌روند تا بار دیگر آرامش‌ را به شهر خود بازگردانند. با توجه به نمایش‌هایی که تا کنون از بازی منتشر شده و وعده‌های سازندگان توجهات زیادی به بازی ردفال جذب شده است و هرچند خبر نیاز به اتصال دائمی به اینترنت باعث نارضایتی‌های زیادی شد، شاید اطلاعیه جدید تا حدودی آن را کمرنگ کند.

استودیو آرکین در توئیت اخیر خود اعلام کرد قابلیت کراس پلتفرم در بازی Redfall وجود دارد. بدین ترتیب افرادی که بازی را روی گیم پس تجربه می‌‎کنند می‌توانند با افرادی که بازی را از فروشگاه استیم خریده‌اند و همچنین افرادی که بازی را از اپیک استور تهیه کرده‌اند، در کنار مخاطبان کنسولی به تجربه بازی بپردازند. سازندگان این توئیت را در پاسخ به پرسش‌ یکی از هواداران در جلسه پرسش و پاسخی که در دیسکورد برگزار شد، منتشر کردند. در این جلسه درباره بخش‌های مختلفی از بازی نظیر سلاح‌ها و توانمندی دشمنان صحبت شد.

ردفال دوازدهم اردیبهشت ماه (دوم می) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: