تاریخ انتشار بازی GTA 6

شایعه: تاریخ انتشار بازی GTA 6 کریسمس ۲۰۲۵ است

توسط محسن شجاعی در ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۸:۲۴

مطابق ادعای اخیر یکی از برجسته‌ترین و معتبرترین لیکرهای مجموعه Grand Theft Auto، راک استار در تلاش است تاریخ انتشار بازی GTA 6 پیش از کریسمس ۲۰۲۵ باشد اما، شاید انتشار بازی به اواسط ۲۰۲۵ نیز موکول شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند ماه پیش و بالاخره پس از یک دهه گمانه زنی و شایعات گوناگون، راک استار گیمز اعلام کرد روند ساخت بازی GTA 6 از مدت‌ها پیش آغاز شده است. متاسفانه تمام اطلاعاتی که سازندگان به مخاطبان ارائه کردند، همین یک جمله بود و هیچ جزئیات و اطلاعات دیگری از این بازی و حتی یک تریلر معرفی در دسترس نیست. البته چندی پس از این اطلاعیه یک ویدیو از گیم‌پلی بازی که متعلق به مراحل ابتدایی ساخت بود، فاش شد. مسلما بزرگ‌ترین پرسش هواداران این است که چه زمانی می‌توانند به تجربه این بازی بپردازند؟ شاید پاسخ این پرسش برای بسیاری ناامید کننده باشد.

Tez2 که یکی از معتبرترین و برجسته‌ترین لیکرها در میان جامعه هواداران Grand Theft Auto است، اخیرا مدعی شده راک استار طی سال ۲۰۲۳ از بازی GTA 6 رونمایی می‌کند. ناشر در تلاش است تاریخ انتشار بازی GTA 6 در ایام تعطیلات کریسمس ۲۰۲۵ باشد اما، شاید انتشار بازی به اواسط سال ۲۰۲۵ نیز موکول شود. Tez2 می‌گوید راک استار مصر است تاریخ انتشار بازی بیش از این تغییر نکند و به همین دلیل برخی از محتوایی که پیشتر برای بازی برنامه ریزی شده بود را حذف می‌کند و پس از عرضه بازی، در قالب بسته‌های الحاقی این محتواها را به بازی می‌افزاید.

بر اساس شایعات پیشین بازی Grand Theft Auto 6 در وایس سیتی جریان دارد و دو شخصیت قابل بازی دارد که یکی از آن‌ها زن است. برخلاف GTA V، سازندگان تصمیم دارند برای این بازی DLC داستانی عرضه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: