سازنده Vampire Survivors

سازنده Vampire Survivors فعلا برنامه‌ای برای ساخت نسخه دوم ندارد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۸:۵۲

آقای Luca Galante، سازنده Vampire Survivors در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد ترجیح می‌دهد فعلا به پشتیبانی از این بازی بپردازد و قصد ندارد به سراغ ساخت نسخه دوم برود، مگر اینکه یک “ایده کاملا متنوع” به ذهنش خطور کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Vampire Survivors نزدیک به یک سال به صورت Early access روی PC در دسترس بود و پس از آن در اکتبر سال ۲۰۲۲ نسخه نهایی آن عرضه شد. از همان ابتدا این عنوان با استقبال بسیار خوب مخاطبان PC همراه بود و زمانی که در ماه نوامبر برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز در دسترس قرار گرفت، جامعه مخاطبان آن وسیع‌تر از پیش شد. این بازی یکی از نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازی مستقل در رویداد The Game Awards 2022 بود و از جامعه طرفداران قابل توجهی برخوردار است.

بنابراین طبیعی است که پرسش‌ها درباره احتمال ساخته شدن نسخه دوم مجموعه از اکنون مطرح شود، البته آقای Luca Galante، سازنده Vampire Survivors فعلا برنامه‌ای برای این کار ندارد. ایشان اخیرا با رسانه GameSpot مصاحبه‌ای داشته است. وی اعلام کرد بازی به نحوی ساخته شده که هر مکانیزم‌ و ویژگی جدیدی که قرار باشد به بازی افزوده شود، می‌توان آن را از طریق آپدیت به بازی اضافه کرد و ایشان فعلا نیازی برای ساخت دنباله برای بازی نمی‌بیند. تنها در صورتی آقای Galante به بازی Vampire Survivors 2 فکر می‌کند که یک ایده کاملا جدید و نو برای بازی داشته باشد.

بازی Vampire Survivors برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، ویندوز، مک، اندروید و ios در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: