تعداد بازیکنان مجموعه Crew

تعداد بازیکنان مجموعه Crew از مرز ۴۰ میلیون نفر عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۸ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۸:۱۶

آقای Stephane Beley، سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری در استودیو Ivory Tower، در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد تعداد بازیکنان مجموعه Crew از زمان عرضه نسخه اول به بیش از ۴۰ میلیون نفر رسیده است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمانی که صحبت از ژانر ریسینگ و مجموعه‌های پرطرفدار در این ژانر مطرح می‌شود، اسامی مانند Forza و Gran Turismo معمولا جزو اولین‌ها هستند و سال‌ها است که نسخه‌های این دو مجموعه میلیون‌ها مخاطب را در سراسر دنیا به خود جلب کرده‌اند. البته این بدان معنا نیست که بازار بازی‌های ریسینگ بدون رقیب و یک طرفه بوده و در سال‌های اخیر IPهای دیگری نیز ارزش‌های خود را ثابت کرده‌اند و جامعه هواداری خاص خود را دارند. مسلما یکی از آن‌ها محموعه The Crew است که شاید هیچگاه به اندازه Forza و Gran Turismo موفق نبوده اما، طرفداران بی‌شماری دارد.

باید گفت تعداد بازیکنان مجموعه Crew این ادعا را ثابت می‌کند. آقای Stephane Beley، سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری در استودیو Ivory Tower در توئیت اخیر خود اعلام کرد مجموعه بازیکنانی که بازی‌های The Crew و The Crew 2 را تجربه کرده‌اند، بیش از ۴۰ میلیون نفر بوده است. نسخه اول مجموعه سال ۲۰۱۴ و نسخه دوم سال ۲۰۱۸ عرضه شده و آقای Beley به عنوان کارگردان هر دو نسخه ایفای نقش کرده است.

با توجه به اینکه هر دو نسخه در آرشیو سرویس‌های اشتراکی حضور دارند، پیشبینی می‌شود آمار فروش آن‌ها به اندازه تعداد بازیکنان‌های فعال در آن‌ها نباشد اما، این مسئله چیزی از این دستاور بزرگ نمی‌کاهد. اواخر سال ۲۰۲۳ میلادی، نسخه جدید مجموعه یعنی The Crew Motorfest روانه بازار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: