رویداد آینده پلی استیشن

شایعه: چندین بازی بزرگ در رویداد آینده پلی استیشن رونمایی می‌شوند

توسط محسن شجاعی در ۶ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۳:۵۳

به گفته آقای جف گراب (Jeff Grubb)، ژورنالیست مشهور قرار است در جریان رویداد آینده پلی استیشن که کمی‌تر زودتر از E3 2023 برگزار ‌می‌شود، از چندین بازی AAA انحصاری رونمایی می‌شود و به نوعی این رویداد آغازگر فاز دوم موفقیت پلی استیشن ۵ است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اوایل فوریه آقای جف گراب (Jeff Grubb) که از سرشناس‎‌ترین ژورنالیست‌ها و لیکرها در صنعت گیم است، مدعی شد سونی اواخر این ماه قسمت جدید رویداد State of Play را برگزاری می‌کند و در جریان آن از بازی‌های جدید PSVR 2 رونمایی می‌کند. ایشان همچنین مدعی بودند سونی یک رویداد بزرگ‌تر را برای ایام E3 تدارک دیده که رونمایی از بازی‌های انحصاری جدید به این رویداد موکول می‌شود. می‌دانیم که پیشبینی گراب مبنی بر برگزاری رویداد State of Play صحت داشت و نتیجتا مخاطبان اعتبار بیشتری برای ادعای دوم وی نیز قائل هستند. اما دقیقا چه انتظاراتی از این رویداد می‌توان داشت؟

پاسخ این پرسش را خود آقای گراب می‌دهد. ایشان در جریان آخرین قسمت پادکست Game Mess Decides گفتند رویداد آینده پلی استیشن یکی از بزرگ‌ترین رویدادهایی است که سونی برگزار کرده و قصد دارد در جریان این رویداد فاز دوم موفقیت پلی استیشن ۵ را کلید بزند. به گفته گراب سونی در جریان این رویداد از چندین بازی بزرگ انحصاری رونمایی می‌کند و نمایش‌هایی از بازی‌هایی که قبلا معرفی شده‌اند، ارائه می‌کند. بازه برگزاری این رویداد حوالی ایام E3 است اما، هنوز تاریخ دقیق نهایی نشده است.

در حال حاضر و از میان بازی‌های معرفی شده سونی، دو بازی Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine هنوز روانه بازار نشده‌اند و انتظار می‌رود در رویداد آینده شرکت حضور داشته باشند. بازی چند نفره مجموعه The Last of Us دیگر بازی است که احتمال می‌رود بزودی از آن رونمایی شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: