تریلر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد [State of Play]

توسط محسن شجاعی در ۵ اسفند ۱۴۰۱ , ۱۲:۴۲

همانطور که قبلا اعلام شده بود، استودیو راکستدی با همکاری سونی در بامداد امروز اولین تریلر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را منتشر کرد. در این تریلر تلاش‌های اعضای جوخه انتحار برای نجات Lex Luthor را شاهد هستیم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان معرفی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بیش از دو سال می‌گذرد و در تمام این مدت سازندگان به انتشار نمایش‌هایی از بخش داستانی بازی بسنده می‌کردند و هیچگاه تریلری از گیم‌پلی بازی منتشر نشده بود. ابتدای هفته و زمانی که سونی خبر از برگزاری قسمت جدید رویداد State of Play داد، حضور این بازی و انتشار اولین نمایش از گیم‌پلی آن نیز تایید شد. بامداد امروز راکستدی با همکاری سونی یک تریلر حدودا ۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر کرد که در آن با سیستم مبارزات بازی آشنا می‌شویم.

وقایع بازی Suicide Squad: Kill the Justice League پنج سال پس از ماجراهای بازی Batman; Arkham Knight روایت می‌شود. جایی که اعضای جوخه انتحار مامور به کشتن اعضای لیگ عدالت (Justice League) شده‌اند. اعضای لیگ عدالت در کنترل Brainiac هستند و در حال انجام جنایت‌های غیر قابل تصوری هستند. ظاهرا Wonder Woman تنها عضو لیگ عدالت است که کنترل خود را از دست نداده‌ است. در تریلر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League تلاش‌های کینگ شارک، دد شات، هارلی کوئین و کاپیتان بومرنگ برای نجات Lex Luthor را شاهد هستیم. علاوه بر قابلیت‌های منحصر به فرد هر یک از اعضا در مبارزه، ظاهرا نحوه جا به جایی میان پلتفرم‌ها و مانور پذیری هر شخصیت نیز منحصر به خودش است.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League پنجم خرداد ماه (۲۶ام می) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: