جدول فروش هفتگی در بریتانیا

جدول فروش هفتگی در بریتانیا؛ Hogwarts Legacy حتی بهتر از الدن رینگ کار را آغاز کرد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ , ۲۰:۵۱

مطابق آمار منتشر شده توسط موسسه Gfk، بازی Hogwarts Legacy در هفته اول عرضه بسیار موفق عمل کرد و توانست ضمن تصاحب صدر جدول فروش هفتگی در بریتانیا، رکورد فروش بسیار خوب بازی الدن رینگ در مدت مشابه را نیز بشکند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با پایان یک هفته دیگر در بریتانیا موسسه Gfk، آمار فروش فیزیکی بازی‌های مختلف در این منطقه را منتشر کرد. بازی Hogwarts Legacy که از زمان معرفی به صورت خواه یا ناخواه درگیر حواشی صحبت‌ها و اظهار نظرهای نویسنده مجموعه هری پاتر، J.K. Rowling بود، مدتی قبل عرضه شد و بازخوردهای مخاطبانی که اقدام به پیش خرید بازی کرده بودند و همچنین نمایش‌های بازی، نوید یک عنوان خوش ساخت و مفرح را می‌داد. موضوعی که تعداد کاربران استیم بازی و همچنین آمار فروش آن تا بدین لحظه، آن را تایید می‌کنند.

در واقع باید گفت Hogwarts Legacy در هفته اول عرضه موفق شده %۸۰ بیشتر از بازی موفق و محبوب الدن رینگ در مدت مشابه به فروش رود که این رکورد در نوع خود حقیقتا تحسین برانگیز است. آن هم با توجه به اینکه (در حال حاضر) Hogwarts Legacy روی پلتفرم‌های کمتری در دسترس است. این بازی همچنین بهترین شروع را در میان تمامی بازی‌های هری پاتر از خود به ثبت رسانده است.

مطابق آمار به دست آمده از جدول فروش هفتگی در بریتانیا، بیش از %۸۲ از میزان فروش بازی Hogwarts Legacy روی کنسول PS5 بوده است. در جایگاه دوم بازی گاد آو وار رگناروک حضور دارد که علی رغم رشد %۱۰ فروش، فیفا ۲۳ با سقوط دو پله‌ای، به جایگاه سوم آمده است.

شما در ادامه می‌توانید لیست ده عنوان پرفروش هفته گذشته در بریتانیا را مشاهده کنید:

رتبه. عنوان
۱. Hogwarts Legacy
۲. God of War Ragnarok
۳. FIFA 23
۴. Mario Kart 8 Deluxe
۵. Animal Crossing: New Horizons
۶. Call of Duty: Modern Warfare 2
۷. Dead Space
۸. Nintendo Switch Sports
۹. Minecraft (Switch)
۱۰.  Super Mario Bros. U Deluxe
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: