بازی The last of Us Part 3

تروی بیکر دوست دارد نقش جوئل در بازی The Last of Us Part 3 را بازی کند

توسط علی جلیلی در ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۴:۱۷

تروی بیکر، بازیگر نقش جوئل در سری بازی‌های The Last of Us، می‌خواهد در بازی The Last of Us Part 3 [ اگر ساخته شود]، مجدداً در نقش این شخصیت قرار بگیرد.

با توجه به تمام هیجاناتی که پیرامون سریال اقتباسی The Last of Us کمپانی HBO وجود دارد و واکنش مخاطبان را هر هفته در شبکه‌های مجازی رصد می‌کنیم، اصلاً شکی وجود ندارد که بازیکنان و طرفداران به صورت مداوم این موضوع را پرس و جو کنند که آیا استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ قصد دارد به زودی روی سومین نسخه از مجموعه کار کند یا خیر؟ اینکه آیا واقعاً چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا نه، باید به زودی مشخص شود؛ اما اگر بازی The Last of Us Part 3 چراغ سبز تولید را دریافت کند، تروی بیکر، بازیگر شخصیت جوئل در سری بازی‌های The Last of Us، می‌خواهد دوباره نقش این شخصیت کلیدی را برعهده بگیرد.

بیکر که اخیراً در پادکست Last of Pods حضور داشت و مکالمتش توسط رسانه TheGameSpoof پخش شد، صحبت‌هایی انجام داد. و در پاسخ به سوالی در باره بازی The Last of Us Part 3 که احتمالاً توسعه پیدا می‌کند و اینکه آیا علاقه‌مند به مشارکت در پروژه هست یا خیر؛ گفت که اگرچه نمی‌داند چه زمانی ( یا آیا ) استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ پروژه را پیش خواهد برد؛ اما اگر واقعاً چراغ سبزی داده شود، مطمئناً می‌خواهد در نقش شخصیت جوئل به مجموعه بازگردد.

او می‌گوید:

تمام حرف من این است و مردم همیشه می‌پرسدند، یا بازی The Last of Us Part 3 وجود دارد؟ من هیچ ایده‌ای ندارم. من حتی نمی‌دانستم که قرار است قسمت دومی هم وجود داشته باشد، اما اگر نیل [ دراکمن، کارگردان، نویسنده و خالق مجموعه یادشده] داستانی داشته باشد که بخواهد بگوید و از من بخواهد که بخشی از آن باشم، من هستم. هفت روز هفته و دوبار در یکشنبه آنجا خواهم بود.

با توجه به ارزشمند بودن چنین مجموعه‌ای، چندین نشانه وجود دارد که می‌گوید بازی یادشده واقعآً می‌تواند در دستور کار استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ باشد. نیل دراکمن، یکی از مدیران این شرکت، اخیراً گفت که استودیو آماده ساخت دنباله دیگری است و اگر احساس کند داستان مناسبی برای گفتن دارد، حتماً این کار را به سرانجام می‌رساند.

نکته جالب در خصوص این صحبت‌ در آنجایی قرار دارد که او دو سال پیش توضیح داده بود که طرح کلی بازی The Last of Us Part 3 از قبل آماده شده است و با توجه به نحوه روایت سریال مربوط به این مجموعه، دراکمن در توضیحاتی دیگر عنوان کرد که داستان‌های بیشتری برای گفتن وجود دارد.

افشاگران همچنین ادعا کردند که بازی The Last of Us Part 3 وارد مرحله توسعه شده است؛ اگرچه دراکمن اخیراً به طرفداران هشدار داد که به این افشاگری‌ها و منابع داخلی که اخباری را شایع می‌کنند، اعتماد نداشته باشند و آن را بیش از حد در فضای مجازی پخش نکنند. در همین حال، تیم سازنده در حال حاضر روی یک بازی چندنفره مستقل از جهان سری بازی The Last of Us کار می‌کند که بنا به توضیحات ارائه شده پیرامون آن، یکی از بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های آن‌ها در تاریخ است. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ به نظر شما آیا آنقدر خوش‌شانس خواهیم بود که به تجربه این محصول بپردازیم؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: