تاریخ عرضه Tekken 8

تاریخ عرضه Tekken 8 پیش از آوریل ۲۰۲۴ است

توسط محسن شجاعی در ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۳:۵۸

کمپانی بندای نامکو در جلسه اخیر خود با سرمایه گذاران اعلام کرد به دنبال این است که تاریخ عرضه Tekken 8 طی سال مالی آینده شرکت باشد و این بدان معناست که این بازی باید پیش از آغاز ماه آوریل سال ۲۰۲۴ روانه بازار شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

برای طرفداران بازی‌های ژانر فایتنیگ بدون شک بازی Street Fighter 6 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ است و نمایش‌های منتشر شده از این عنوان نوید بازگشت مجموعه به روزهای اوج را می‌دهد. البته در کنار این بازی رقیب سنتی آن، مجموعه تکن نیز حضور دارد که طرفداران بی‌شماری دارد و چند ماه پیش به صورت رسمی از نسخه هشتم آن رونمایی شد. فارغ از تریلر معرفی بازی و چند مصاحبه کوتاه و کلی از سازندگان، اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست و طرفداران در عطش انتشار نمایش‌ها و جزئیات بیشتر از بازی هستند.

شاید یکی از اساسی‌ترین خواسته‌ها طرفداران در حال حاضر، تعیین تاریخ عرضه Tekken 8 باشد. موردی که بندای نامکو آن را به صورت دقیق اعلام نکرده اما، تا حدودی بازه آن را تعیین کرده است. کمپانی ژاپنی در جلسه پرسش و پاسخ اخیر خود با سرمایه گذاران درباره عناوینی سخن گفت که قصد دارد طی سال مالی آینده شرکت (یکم آوریل ۲۰۲۳ تا سی و یکم مارس ۲۰۲۴) روانه بازار کند. تکن ۸ و Armored Core 6: Fires of Rubicon دو نام بزرگی هستند که برای عرضه در این بازه تعیین شده‌اند.

بازی Tekken 8 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: