تریلر گیم پلی بازی Pikmin 4

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Pikmin 4 منتشر شد [Nintendo Direct]

توسط محسن شجاعی در ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۳:۲۴

بامداد امروز و در جریان جدیدترین قسمت رویداد نینتندو دایرکت، اولین تریلر گیم پلی بازی Pikmin 4 پس از مدت‌ها منتشر شد. در این تریلر با مکانیزم‌های مختلف بازی، فضا سازی و برخی از باس فایت‌ها آشنا می‌شویم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته کمپانی نینتندو به صورت ناگهانی خبر از برگزاری رویداد نینتندو دایرکت داد. این رویداد بامداد امروز برگزار شد و حدودا ۴۰ دقیقه به طول انجامید. در این مدت از چندین بازی و DLC جدید رونمایی شد و چند بازی مورد انتظار، نمایش‌های جدیدی دریافت کردند. اولین نمایش این رویداد به بازی Pikmin 4 اختصاص داشت که اکنون سال‌ها است که در دست ساخت است و برخی فکر می‌کردند، شاید روند ساخت آن متوقف شده باشد اما، شب گذشته یک تریلر نسبتا پرجزئیات از بازی منتشر شد و بار دیگر هایپ و هیجان میان طرفداران مجموعه ایجاد کرد.

در تریلر گیم پلی بازی Pikmin 4 با مکانیزم‌های بازی آشنا می‌شویم که تقریبا می‌توان گفت هواداران قدیمی مجموعه بارها آن را تجربه کرده‌اند. شخصیت اصلی بازی می‌تواند Pikminهای جدید را تحت سلطه خود درآورد و به آن‌ها برای انجام وظایف مختلف فرمان دهد. از جمله این کارها می‌توان به حمله به دشمنان مختلف، ساختن دیوار، جا به جا کردن اشیا بزرگ، منجمد کردن دریاچه و … اشاره کرد. یک موجود جدید که شبیه به سگ است نیز در تریلر حضور دارد که برای نابودن کردن اشیا بسیار بزرگ از آن استفاده می‌شود.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

Pikmin 4 سی‌ام تیر ماه سال آینده (۲۱ام جولای) منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: