رویداد نینتندو دایرکت

رویداد نینتندو دایرکت بامداد فردا برگزار می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۳:۱۶

کمپانی نینتندو در اکانت توئیتر خود اعلام کرد قسمت جدید رویداد نینتندو دایرکت بامداد پنجشنبه ساعت ۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود. مدت زمان این رویداد حدودا ۴۰ دقیقه است و به عناوینی اختصاص دارد که قرار است در آینده نزدیک عرضه شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از چند هفته پیش برخی از لیکرها و اینسایدرهای نامدار خبر از برگزاری رویداد جدید نینتندو در آینده نزدیک می‌دادند و حال این مسئله به صورت رسمی تایید شده است. کمپانی نینتندو ساعاتی پیش در اکانت توئیتر خود اعلام کرد روز هشتم فوریه ساعت ۱۴PST (بامداد پنجشنبه) قسمت جدید رویداد Nintendo Direct را برگزار می‌کند. این رویداد حدودا ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد و به بازی‌هایی اختصاص دارد که قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۳ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شوند.

حال سوال طرفداران این است که چه نمایش‌هایی را در رویداد نینتندو دایرکت شاهد خواهیم بود. با توجه به بیانیه شرکت ژاپنی انتظار می‌رود بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که قرار است در ماه می عرضه شود، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های حاضر در رویداد باشد. مدتی پیش پیش فروش این عنوان در فروشگاه eshop با قیمت ۷۰ دلار آغاز شد و تا بدین ترتیب The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اولین بازی انحصاری نینتندو با قیمت گذاری جدید باشد که البته پس از مدتی مجددا پیش فروش متوقف شد.

با فرض اینکه تاریخ عرضه Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp بار دیگر به تعویق نیافتد، این بازی نیز می‌تواند در رویداد بامداد فردا حضور داشته باشد. شایعات ساخت ریمستر بازی‌های The Legend of Zelda: Twilight Princess ، The Legend of Zelda: The Wind Waker و Metroid Prime همچنان به قوت خود باقی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: