دمو جدید Wo Long: Fallen Dynasty

دمو جدید Wo Long: Fallen Dynasty پنجم اسفند ماه منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۷:۵۸

استودیو تیم نینجا در توئیتر اعلام کرد دمو جدید Wo Long: Fallen Dynasty پنجم اسنفد ماه روی تمامی پلتفرم‌های مقصد به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد و خریداران بازی می‌توانند پیشرفت‌های خود از نسخه دمو را به نسخه نهایی منتقل کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

برای طرفداران بازی‌های چالشی و به اصطلاح هادرکور بدون شک بازی Wo Long: Fallen Dynasty یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۳ است. سابقه درخشان استودیو تیم نینجا در ساخت بازی‌های چالشی و بازخوردهای مثبتی که طرفداران پس از تجربه اولین نسخه دمو از این بازی ارائه کردند، انتظارات و امیدها را نسبت به این محصول بالا برده است. شاید تنها نکته آزار دهنده برای برخی از طرفداران این بود که دمو قبلی تنها روی کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس بود.

در همین راستا سازندگان روز گذشته در توئیتر اعلام کردند دمو جدید Wo Long: Fallen Dynasty پنجم اسفند ماه منتشر می‌شود. این دمو به رایگان روی تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی در دسترس قرار می‌گیرد و افرادی که نسخه نهایی بازی را تهیه کنند، می‌توانند پیشرفت‌های خود را از نسخه دمو به این نسخه انتقال دهند. افرادی که تمامی محتوای نسخه دمو را تا انتها تجربه کنند، یک کلاه خود Crouching Dragon به عنوان پاداش دریافت می‌کنند و می‌توانند از آن در نسخه نهایی بازی استفاده کنند.

Wo Long: Fallen Dynasty دوازدهم اسفند (سوم مارس) ماه برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،Xbox Series X/S ،PS5 و رایانه‌های شخص منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: