بازی Redfall

نارضایتی هواداران بازی Redfall از نیاز دائمی به اتصال به اینترنت

توسط محسن شجاعی در ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۷:۲۴

برخی از هواداران بازی Redfall در وبسایت ردیت خشم خود را نسبت به تصمیم سازندگان مبنی بر تمام آنلاین بودن این بازی، ابراز کردند و از دیگر طرفداران دعوت کردند تا زمانی که این مشکل رفع نشده این بازی را نخرند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی ردفال یک شوتر اول شخص در فضای جهان باز است که به لطف فضاسازی، طراحی‌های هنری جذاب و سابقه درخشان استودیو آرکین به عنوان سازنده، طرفداران و منتظران بی‌شماری پیدا کرده است. ردفال در کنار استارفیلد یکی از بزرگ‌ترین انحصاری‌های مایکروسافت در سال ۲۰۲۳ است و سران ایکس باکس روی موفقیت آن حساب ویژه‌ای باز کرده‌‌اند. پس از اینکه سازندگان اعلام کردند حتی برای تجربه بخش تک نفره نیز نیاز به اتصال به اینترنت است، بسیاری هواداران در عین عافلگیری، خشمگین نیز شده‌اند. آن‌ها به دنبال این هستند که سازندگان از این تصمیم صرف نظر کنند.

هواداران بازی Redfall در ساب ردیت این بازی یکدیگر درخواست کردند تا زمان اینکه آرکین حداقل بخش تک نفره بازی را آفلاین کند. خرید این بازی را تحریم کنند و به سراغ آن نروند. این تصمیم در ابتدا امر نیز کمی عجیب به نظر می‌رسید. سازندگان قبلا گفته بودند هرچند تمرکز این بازی روی بخش کو-آپ است، به مقدار کافی محتوا برای بخش تک نفره نیز خواهد داشت. در توئیتر نیز واکنش مخاطبان تقریبا یکسان بوده و آن‌ها هم در حال پیوستن به کمپین تحریم خرید بازی هستند. هنوز سازندگان یا ناشر نسبت به این بازخوردها، واکنشی نشان نداده‌اند.

ردفال دوازدهم اردیبهشت ماه (دوم می) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: